MKS "Pogoń" Łapy

Żeńska drużyna MKS Pogoń Łapy na pierwszym turnieju!

Drużyna dziewcząt, która trenuje pod okiem trenera Henryka Kamińskiego od dwóch tygodni, ma za sobą pierwszy turniej piłkarski. 

Dziewczyny w niedzielę, 25 lutego, pojechały do Goniądza. Rozegrały tam kilka meczów z drużynami doświadczonymi, takimi jak Forty Piątnica, MOSiR Łomża, Ekosport Białystok i SP Goniądz. Przegrały trzy z nich, a jeden, z Fortami,  zremisowały. Dla dziewczyn na obecnym etapie ważniejsze od wyników jest jednak zbieranie doświadczenia w rywalizacji z innymi zespołami.  Każdy taki występ z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Skład drużyny:

  • Zuzanna Łupińska
  • Wiola Łupińska
  • Gabriela Kopacewicz
  • Julia Łupińska
  • Paulina Sienkiewicz
  • Martyna Dzienis
  • Kornelia Brzozowska
  • Martyna Łupińska

 

Napisz komentarz