MKS "Pogoń" Łapy

Do zwycięstwa zabrakło niewiele – II miejsce młodzików Pogoni na turnieju w Bielsku Podlaskim

W dniu 24.02.2018 zespół z rocznika 2006 prowadzony przez trenera Łukasza Minow rozegrał turniej piłki halowej w Bielsku Podlaskim zajmując tam drugie miejsce.

Nasi młodzi zawodnicy od pierwszego gwizdka sędziego pokazali swoją wyższość nad przeciwnikami. Pierwszy mecz z faworyzowanym Orłem Siemiatycze rozstrzygnęliśmy na naszą korzyść 1:0 (gol – Cholewa), kolejny mecz z Ruchem Wysokie Mazowieckie i kolejne zwycięstwo 2:0 (strzelali – Cholewa,Łupiński). Trzecim rywalem była ekipa gospodarzy Brylant Bielsk Podlaski II. I tym razem chłopcy stanęli na wysokości zadania, wygrywając 2:0 (Cholewa,Warpachowski). Ostatni mecz grupowy graliśmy z Talentem Białystok, wynik – 0:0.

W ten sposób awansowaliśmy do półfinału z pierwszego miejsca, a tam naszym przeciwnikiem była ekipa Brylantu Bielska Podlaskiego, po bardzo dobrym meczu wygrywamy 2:0 (Cholewa,Warpachowski) i pewnie meldujemy się w finale. Finał MKS POGOŃ ŁAPY : TALENT BIAŁYSTOK II mecz był bardzo emocjonujący, co chwila były szanse do zdobycia bramki, ale końcowy wynik to 0:0 i potrzebny był do wyłonienia zwycięzcy konkurs rzutów karnych, gdzie więcej zimnej krwi zachowali przeciwnicy i to oni ostatecznie wygrali tę próbę nerwów 2:3.

Wielkie podziękowania zawodnikom za walkę od pierwszej do ostatniej minuty. Najlepszym zawodnikiem turnieju został nasz zawodnik Maksymilian Cholewa.

 

Skład MKS POGOŃ ŁAPY: Hubert Łapiński,Krzysztof Łapiński,Paweł Łapiński,Jakub Łupiński,Patryk Warpachowski,Patryk Wasilewski ,Bartosz Nadolny,Aleksander Roszkowski,Dawid Krasowski,Maksymilian Cholewa,Szymon Kusznerko

Napisz komentarz