5 miejsce Trampkarzy na turnieju w Rudce.

W dniu 24.02.2018 (sobota) wzięliśmy udział w turnieju halowym w Rudce organizowanym przez UKS Perlejewo dla rocznika 2003 i mł. Rozegraliśmy tam 6 spotkań. Zaczęliśmy dobrze bo od zwycięstwa z Włókniarzem 2-1 (Nadolny Cepowicz). W kolejnym meczu zremisowaliśmy 1-1 z UKS Dobre (Kukowski). W trzecim meczu przegraliśmy nieznacznie 2-1 (Nadolny) z Piastem II Białystok późniejszym zwycięzcą turnieju. Kolejny mecz graliśmy z gospodarzami UKS Perlejewo i przegraliśmy 2-0. Z grupy wyszliśmy z trzeciego miejsca i fazie finałowej czekały nas dwa mecze. Niestety oba mecze przegraliśmy. Pierwszy 3-0 z Piastem I Białystok, a drugi 4-1 (Bajda) z Włókniarzem I Białystok. Ostatecznie zajęliśmy 5 miejsce w stawce 9 zespołów. Wyróżniony za swoją grę statuetką w naszej drużynie został Damian Nadolny.

Kadra: Łupiński Kacper, Nadolny, Cepowicz, Kukowski, Demiańczuk, Płoński, Grodzki, Bajda.