MKS "Pogoń" Łapy

Wysokie zwycięstwo Juniorów na inaugurację sezonu

W środę 28 sierpnia Juniorzy Młodsi rozegrali swój pierwszy mecz w nowym sezonie 2019/2020. Rywalem naszej ekipy była drużyna Orlęta Czyżew. Pamiętając porażkę z tą drużyną w poprzedniej rundzie chłopcy podeszli do tego meczu mocno skoncentrowani. Spotkanie rozgrywane było w bardzo ciężkich warunkach. Termometr wskazywał 40.5 stopnia, więc oba zespoły nie miały lekko. Przez pierwsze 10 minut nasz zespół nie za bardzo mógł się odnaleźć na boisku, szczególnie sporo było nieudanych akcji indywidualnych. Dopiero gol Jakuba Kulwickiego na 1-0 w 10 minucie i druga  bramka tego zawodnika 2 minuty później uspokoiły naszą grę. Graliśmy nieźle stwarzając sobie coraz jakąś groźną okazję. Do przerwy jeszcze jedną bramkę dorzucił Jakub Kulwicki i kolejne 2 jego brat Krzysztof Kulwicki. Wynik 5-0 pozwalał nam ze spokojem czekać na drugą połowę. W niej goście całkowicie opadli z sił i rozpoczął się festiwal strzelecki. 4 bramki strzelił jeszcze Jakub Kulwicki, 3 Patryk Płoński i 1 Kacper Wiński. Wynik spotkania 13-0 odzwierciedlał naszą przewagę w tym meczu. Gratulacje dla chłopaków, bo zrealizowali wszystko, co sobie zakładaliśmy. Najbliższy mecz to będzie prawdziwy sprawdzian naszych możliwości, ponieważ zagramy na wyjeździe z MOSiR Bielsk Podlaski w sobotę 31 sierpnia.

Kadra meczowa: Kobylarz Piotr, (46-Zakrzewski Kacper), Łupiński Jakub, (77-Markowski Krystian), Pietraszewski Damian, (46-Nadolny Damian), Jakub Porowski, Perkowski Kamil, Roszkowski Sebastian,  Choiński Kacper,(46-Wiński Kacper), Kulwicki Jakub, Kulwicki Krzysztof, (63-Grodzki Marcin), Truskolaski Bartłomiej, Płoński Patryk.

 

Napisz komentarz