MKS "Pogoń" Łapy

A klasa: GKP Orla vs MKS Pogoń Łapy 0-3 ( 0-2 )

W drugiej kolejce A klasy nasz zespół udał się w kierunku Bielska Podlaskiego aby ostatecznie zagrać mecz z GKP Orla w miejscowości Koszele🤔. Czekały tam na nas istnie spartańskie warunki ponieważ oprócz olbrzymiego upału jaki panował tego dnia, boisko przygotowane przez gospodarzy pozostawiało wiele do życzenia.
Mecz rozpoczął się dla nas wyśmienicie. Już w 8 minucie rzut karny po faulu na Dominiku Górskim egzekwował Łukasz Kul. Bramkarz w prawo , piłka w lewo i od tego momentu prowadziliśmy 1-0. Graliśmy spokojnie, mądrze i czekaliśmy na błędy rywala w ustawieniu. To przyniosło bramkę na 2-0. Doskonale podanie za linie obrony Górskiego, kapitalnie wykorzystał Malinoś. Uczciwie trzeba przyznać że kontrolowaliśmy mecz. Brakowało tylko wykończenia świetnych okazji jakie sobie stwarzaliśmy. Ostrzygało, Kul Łukasz, Kułakowski czy Ożarowski mieli swoje sytuacje a piłka nie chciała wpaść do bramki. Gospodarze w ostatniej minucie pierwszej połowy mieli swoją sytuację na bramkę kontaktową jednak ich zawodnik minimalnie chybił.
Po przerwie w nasze poczynania wkradł się nie potrzebny chaos. Gospodarze zaś nie mając nic do stracenia wywierali co raz większy nacisk na naszą drużynę. Ostatecznie to jednak nam udało się zdobyć trzecią bramkę. Roszkowski wprowadzony chwile wcześniej przez trenera popisuje się kapitalną asystą. Ożarowskiemu nie pozostało nic innego jak skierować piłkę do pustej bramki przypieczętowując przy okazji zasłużone zwycięstwo w tym spotkaniu.

” W pełni zasłużone zwycięstwo. Szacunek chłopakom za walkę, determinację i grę do końca w tym spotkaniu. Cieszy niezła gra ale przede wszystkim kolejne 3 punkty jakie dopisujemy sobie za ten mecz.” – tak spotkanie podsumował Trener Paweł Kul

⚽️MKS Pogoń Łapy:
Łapiński- Kul Damian, Choiński, Chodorowski ( Roszkowski 86′ ) Ostrzygało ( Niecikowski 73′ ) Kul Łukasz, Michno Adam
( Perko 57), Malinoś ( Onopa 61′) Kułakowski( Kowalewicz 66′) Ożarowski Górski Dominik

✍️ Bramki dla MKS: Kul Łukasz 8′, Malinoś 16′, Ożarowski 88′
🎫 kartki: Kul Damian 89

Sędziowie:
👨‍⚖️Łukasz Żukowski( główny )
👨‍⚖️Adrian Romaniuk( asystent nr 1)
👨‍⚖️Piotr Sokólski ( asystent nr 2 )

Widzów: 50 ( w tym 20 z Łap )

Projekt współfinansowany ze środków gminy Łapy.

Napisz komentarz