MKS "Pogoń" Łapy

Puchar Polski: MKS Pogoń Łapy vs Rudnia Zabłudów 2-3 ( 1-1 )

 

Kończy się nasza przygoda z Pucharem Polski. W drugiej rundzie minimalnie ulegliśmy występującej w KOS – Rudni Zabłudów.
Mecz lepiej zaczęli zawodnicy z Zabłudowa. W 20 m spotkania po indywidualnej akcji zawodnik gości daje prowadzenie w tym spotkaniu. Nasza drużyna nie złożyła broni. W jednej z akcji świetne podanie Łukasza Kula na bramkę zamienia Bartek Ożarowski. Wynik do przerwy 1-1
Po przerwie nasza drużyna pokazała że umie grać w piłkę. Przyjemne dla oka akcje co rusz uprzykrzały życie obrońcom gości. W 65 m z rzutu wolnego bezpośrednio na 2-1 bramkę strzela Łukasza Kul. Zaledwie po kilku chwilach wydawało się że losy spotkania są już rozstrzygnięte. Karny i czerwona kartka dla zawodnika Rudni a więc zostało tylko strzelić karnego.
To że nie każdy karny to gol niestety okazało się w tym meczu. Bramkarz gości obronił strzał Dominika Górskiego i wynik dalej był na styku. Warto odnotować że od tego momentu w szeregach gości na boisku pojawił się ich grający trener Klepacki. Autor jak się okazało asysty na 2-2 i bramki na 2-3 dla Rudni. Piłkę meczową tzn na dogrywkę miał jeszcze Kowalewicz ale niestety to goście awansowali do kolejnej rundy

” Ten mecz pokazał że idziemy w dobrym kierunku. Przez cały mecz toczyliśmy równorzędną walkę z wyżej notowanym rywalem. Nie można mieć pretensji do żadnego z zawodników każdy chłopakow grał bardzo dobrze. Zrobiliśmy też aż 6 zmian aby każdy mógł się ogrywać na poziomie seniorów. Cieszymy się ze stylu jednakże szkoda braku awansu do kolejnej rundy. Od teraz skupiamy się wyłącznie na lidze w której będziemy bić się w każdym meczu o trzy punkty.”- tak spotkanie podsumował trener Paweł Kul.

⚽️MKS Pogoń Łapy:
Miłkowski- Kul Damian ( 70′ Choiński ), Chodorowski, Kul Łukasz, Ostrzygało ( 46′ Onopa ) Perko ( 46′ Niecikowski ), Michno Adam , Malinoś, Kułakowski( 60′ Kowalewicz) Ożarowski ( 86′ Kukowski ) Górski Dominik ( 75′ Dowejko )

✍️ Bramki dla MKS: Ożarowski 44′, Kul Łukasz 65′,
🎫 kartki: Dowejko 88

Sędziowie:
👨‍⚖️Karol Sokół ( główny )
👨‍⚖️Piotr Ukalski( asystent nr 1)
👨‍⚖️Karol Murach ( asystent nr 2 )

Widzów: 200

Napisz komentarz