MKS "Pogoń" Łapy

Wygrana Trampkarzy z drużyną Orlęta Czyżew

W sobotę 22.09.2018 na sztucznym boisku w Zambrowie rocznik 2004 i mł. MKS Pogoń Łapy zmierzył się z drużyną Orlęta Czyżew. W pierwszej połowie graliśmy z wiatrem i chyba to spowodowało, że graliśmy z polotem, stwarzając sobie bardzo dużo sytuacji i do przerwy ten mecz powinniśmy zamknąć. Udało się nam strzelić tylko 3 bramki, których autorami byli po indywidualny akcjach i skutecznych strzałach: Jakub Kulwicki, Krzysztof Kulwicki i Damian Nadolny. Niestety co najmniej drugie tyle 100 % okazji nie wykorzystaliśmy i do przerwy prowadziliśmy 3-0. Po zmianie stron dalej prowadziliśmy grę, ale goście złapali wiatr w żagle i zaczęli mądrze kontrować, po jednej z takich kontr strzelili bramkę na 1-3. Po tej bramce mieliśmy furę szczęścia, ponieważ mimo naszej przewagi popełnialiśmy proste błędy w obronie i tylko nieskuteczność gospodarzy pozwoliła nam dowieść ten wynik do końca meczu. Wygrywamy 3-1 i z tego trzeba się cieszyć, a także pogratulować chłopakom walki i zaangażowania. Popracować trzeba nad prostymi aspektami, jak przyjęcie, podanie i wykończenie, a także zmobilizować, niektórych kolegów do powrotu do treningów i udziału w meczach, ponieważ na ten mecz udaliśmy się w 12 osób.  Kadra: Kobylarz, Łupiński Kacper, Grodzki, Cepowicz, Markowski, Nadolny, Grabowski, Truskolaski, Perkowski, Kukowski, Kulwicki Jakub, Kulwicki Krzysztof. Kolejny mecz we wtorek 2 października o godz 16.45 w Łapach z Olimpią Zambrów. Zapraszamy!!!

Napisz komentarz