MKS "Pogoń" Łapy

Trampkarze zremisowali z Olimpią Zambrów

We wtorek 02.10.2018 swój kolejny mecz w  sezonie rozegrali Trampkarze. Przeciwnikiem była ekipa Olimpii Zambrów. Mecz od samego początku toczył się pod nasze dyktando, mieliśmy przewagę w każdym elemencie gry, a przede wszystkim dominowaliśmy nad naszym rywalem fizycznie. W pierwszej połowie stworzyliśmy sobie kilka okazji do zdobycia bramki, niestety tego dnia nasza skuteczność była fatalna. Ponadto mimo naszej przewagi pozwoliliśmy rywalom stworzyć jedną sytuację, którą zamienili na bramkę. Na szczęście dość szybko wyrównał Jakub Kulwicki i do przerwy schodziliśmy remisując 1-1. Po przerwie mieliśmy jeden cel strzelić zwycięską bramkę. Niestety tego dnia nic nam pod bramką przeciwnika nie wychodziło i spotkanie zakończyło się remisem 1-1. Szkoda wyniku i przede wszystkim nie wyciągania wniosków ze swoich błędów. Nie udało nam się zrealizować elementów ćwiczonych na treningu, a w tym meczu mogły by nam one zapewnić zwycięstwo. Cóż przed nami kolejne spotkanie, tym razem na wyjeździe z ŁKS Łomża. Na wyjeździe w tej rundzie jeszcze nie straciliśmy punktów, więc liczymy na kolejne 3 punkty. Kadra na mecz: Kobylarz, Nadolny, Łapiński Kacper, Łapiński Krystian, Markowski, Cepowicz, Perkowski, Truskolaski, Grodzki, Grabowski, Choiński Dawid, Choiński Kacper, Kulwicki Krzysztof, Kulwicki Jakub, Kukowski, Łupiński Kacper.

Napisz komentarz