MKS "Pogoń" Łapy

Zwycięstwo Trampkarzy z ŁKS II Łomża

W sobotę 06.10.2018 swój kolejny mecz w sezonie rozegrali Trampkarze. Przeciwnikiem była ekipa ŁKS II Łomża. Był to jeden ze słabszych meczy naszej drużyny w tym sezonie, ale jeden z nielicznych gdzie mimo, trudności, pokazaliśmy charakter. Do przerwy wyglądaliśmy jeszcze całkiem dobrze mieliśmy kilka okazji i jedną z nich po ładnym podaniu Kukowskiego na bramkę zamienia Jakub Kulwicki. Sprzyjało nam też szczęście, bo gospodarze mieli dwie doskonałe okazje do przerwy, ale ich nie wykorzystali. Natomiast w drugiej połowie przeżywaliśmy prawdziwe męki, nie mieliśmy piłki, sił i pomysłu na grę przez 25 minut tej części gry. Tego dnia jednak sprzyjało nam szczęście i z upływem czasu zaczęliśmy sobie radzić trochę lepiej i nie pozwoliliśmy gospodarzom na strzelenie nam bramki. Wynik spotkania to 1-0 dla nas. Cieszy zwycięstwo na wyjeździe i czekamy na kolejne już w najbliższą niedzielę w Śniadowie.  Kadra: Kobylarz, Nadolny, Łapiński Krystian, Markowski, Cepowicz, Perkowski, Truskolaski, Grodzki, Grabowski, Choiński Dawid, Choiński Kacper, Kulwicki Jakub, Kukowski, Łupiński Kacper.

Napisz komentarz