MKS "Pogoń" Łapy

Trampkarze wygrywają z Perspektywą Łomża

W niedzielę 09.09.2018 swój pierwszy wyjazdowy mecz w nowym sezonie rozegrali Trampkarze. Przeciwnikiem była Perspektywa Łomża. Spotkanie rozpoczęło się dla nas znakomicie, już w 3 minucie po ładnym prostopadłym podaniu Grabowskiego, Krzysztof Kulwicki w sytuacji sam na sam zdobywa bramkę na 1-0. Już minutę później po podaniu Krzysztofa Kulwickiego ładnym strzałem z dystansu bramkę strzela Perkowski. Nie minęły kolejne 3 minuty i ładną indywidualną akcję przeprowadza Jakub Kulwicki, którego strzał broni bramkarz rywali, ale był już bezradny przy dobitce Krzysztofa Kulwickiego i po 7 minutach meczu prowadziliśmy 3-0. Niestety to był koniec naszych popisów strzeleckich w pierwszej połowie meczu, poziom gry znacznie się obniżył w naszym wykonaniu i mimo kilku sytuacji strzeleckich piłka nie wpadła już do bramki rywala w pierwszej połowie, natomiast brak agresywności w obronie sprawił, że to gospodarze strzelili bramkę z rzutu karnego. Do przerwy prowadziliśmy 3-1. Po przerwie w dalszym ciągu na sporo pozwalaliśmy rywalom na szczęście przeciwnik nie potrafił wykorzystać naszych błędów. Nam natomiast udało się strzelić bramkę autorstwa Truskolaskiego, któremu asystował Krzysztof Kulwicki. Po kilku minutach w polu karnym znalazł się Grodzki, który został powalony przez rywala i sędzia podyktował dla nas rzut karny. Do piłki podszedł Kacper Choiński i pewnym strzałem podwyższył wynik na 5-1. Niestety nie strzeliliśmy już więcej bramek, natomiast rywal kolejny raz dostał rzut karny na nasze życzenie i wykorzystał go. Wynik spotkania 5-2. Zaczynamy od zwycięstwa i za to gratulacje dla chłopaków, jednak musimy w następnych meczach wystrzegać się tak prostych błędów, bo w tym meczu popełniliśmy ich zbyt dużo na nasze szczęście gospodarze nie potrafili ich wykorzystać. Za tydzień w niedzielę o godzinie 12.00 pierwszy mecz u siebie z drużyną Orzeł Kolno. Serdecznie zapraszamy !!!

Kadra: Kobylarz, Nadolny, Łapiński Kacper, Łapiński Krystian, Markowski, Cepowicz, Perkowski, Truskolaski, Grodzki, Grabowski, Choiński Dawid, Choiński Kacper, Kulwicki Krzysztof, Kulwicki Jakub, Płoński, Kukowski.

Napisz komentarz