MKS "Pogoń" Łapy

Trampkarze rozpoczynają sezon 2018/2019

W niedzielę 09.09.2018 swój pierwszy mecz w nowym sezonie rozegrają Trampkarze. Przeciwnikiem będzie Perspektywa Łomża. Mecz odbędzie się w Łomży o godzinie 12.00. Wyjazd na mecz o godzinie 10.00 ze Stadionu w Łapach. (Truskolaskiego zabieramy po drodze). Powrót około 14.45.  Zabieramy ze sobą obowiązkowo dokument tożsamości (legitymacja szkolna, dowód osobisty, paszport), buty do gry, ochraniacze, stroje na mecz rozdam w szatni. Jedziemy w dresach Givova i białych polo Bracholi. Kadra na mecz: Kobylarz, Nadolny, Łapiński Kacper, Łapiński Krystian, Markowski, Cepowicz, Perkowski, Truskolaski, Grodzki, Grabowski, Choiński Dawid, Choiński Kacper, Kulwicki Krzysztof, Kulwicki Jakub, Płoński, Kukowski.

W nowym sezonie w ekipie Trampkarzy doszło do sporych roszad. Czterech naszych graczy postanowiło spróbować swoich sił w Jagiellonii Białystok. Do drużyny ze stolicy Podlasia do rocznika 2005 odeszli Kul, Kruszewski, Demiańczuk, a do rocznika 2006 odszedł Cholewa. Życzymy chłopakom samych sukcesów w dalszej przygodzie z piłką. Przygotowania do nowego sezonu rozpoczęliśmy 30 lipca. Na ten dzień w kadrze mieliśmy 20 zawodników grających w poprzednim sezonie. Okres wakacyjny miał jednak to do siebie, że nie wszyscy mogli uczestniczyć w większości zajęć. W pierwszym tygodniu zajęć rozegraliśmy jeden sparing z drużyną MOSiR Bielsk Podlaski. Przegraliśmy te spotkanie 4-1 (Kukowski). Kolejny mecz rozegraliśmy z Piastem Białystok 2003 przegraliśmy wysoko 10-0 na początek obozu dochodzeniowego, który odbył się na własnych boiskach, w drugim tygodniu przygotowań. Podczas tego obozu straciliśmy kolejnego zawodnika Maćka Bajdę, który podczas jednego z treningów źle się poczuł i w tej rundzie nie będzie mógł nam pomóc. Maciek życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, będziemy cierpliwie czekać na Twój powrót !!! Na koniec obozu zagraliśmy sparing po 9 z drużyną trenera Minowa rocznik 2006 i po słabym meczu przegraliśmy 0-1. Kolejny sparing zagraliśmy z ekipą Włókniarz Białystok i przegraliśmy 2-4 ( Kulwicki Jakub, Płoński). Ostatni sparing przed ligą zagraliśmy ponownie z drużyną trenera Minowa wygraliśmy 10-0. Na koniec przygotowań straciliśmy kolejnych graczy z gry zrezygnował Piotr Zalewski, a treningów nie wznowił Mateusz Jabłoński. Podsumowując w kadrze zostało 17 zawodników. Pozycję bramkarza na grę w polu zamienił Krystian Markowski, a nowym kapitanem na tę rundę/sezon został wybrany głosami kolegów z drużyny Krzysztof Kulwicki. Na nowy sezon 2018/2019 życzę chłopakom przede wszystkim zdrowia i zrealizowania celu jakim jest wygranie na jesień  grupy 2 Trampkarza, później barażu o awans do grupy mistrzowskiej, a na wiosnę dobrego występu w grupie mistrzowskiej. To jest nasz cel i wspólnie będziemy do niego dążyć !!!

Napisz komentarz