MKS "Pogoń" Łapy

Zapowiedź weekendu. Kto, gdzie i z kim będzie grał?

Przed nami kolejny weekend pełen piłkarskich emocji, których dostarczą nam drużyny młodzieżowe MKS-u Pogoni Łapy. W sobotę i niedzielę zagrają wszystkie nasze drużyny. 

W sobotę, o godzinie 10:00, rozpocznie się turniej żaków, który rozegrany będzie w Szepietowie. Rywalami Pogoni będą zespoły Ruchu Wysokie Mazowieckie, Skorpiona Kalnica, Sparty Szepietowo.

W niedzielę swój pierwszy turniej rozegra drużyna żaków z rocznika 2012/2013. Dla chłopców, prowadzonych przez trenera Bartka Ksepkę będzie to debiut w rozgrywkach ligowych. W tym samym turnieju zagra również druga drużyna Pogoni, trenowana przez Radosława Dąbrowskiego. Rywalami naszych będą dwie drużyny Cresy Siemiatycze. Początek zmagań na stadionie w Łapach o godzinie 12:00.

Dwie godziny wcześniej, o 10:00 swój mecz na łapskim stadionie, zagrają młodzicy. Rywal – OSiR Puszcza Hajnówka.

Wyjazdowe mecze stoczą trampkarze i juniorzy. Pierwszy zagrają w niedzielę o godzinie 12:00 z Perspektywą Łomża, drudzy wybiorą się do Grajewa, gdzie o ligowe punkty powalczą z tamtejszym MOSiRem Warmią. Pierwszy gwizdek sędziego o 16:00.

 

Napisz komentarz