MKS "Pogoń" Łapy

Seniorzy rozpoczęli treningi

Poniedziałkowym (15 lipca) treningiem drużyna MKS Pogoń Łapy oficjalnie rozpoczęła przygotowania do rozgrywek seniorów w A klasie. W zajęciach wzięło udział 19 zawodników.

– Ustaliliśmy z zarządem, że w tym sezonie chcemy zobaczyć na co stać chłopaków. Mamy młodą drużynę wzmocnioną zawodnikami doświadczonymi, jednakże cierpliwie będziemy pracować, aby systematycznie robić krok do przodu. Ewentualne wyższe cele będziemy stawiać sobie przed kolejnym sezonem. Chciałbym również, a na to się zanosi, żeby w klubie było wszystko poukładane pod względem organizacyjnym. Cieszy widok boisk przygotowanych przez dyrektora Ośrodka Kultury Fizycznej w Łapach Grzegorza Niwińskiego. Jeśli wszystko zagra, na pewno będziemy przynosić dużo radości naszym kibicom, których mam nadzieję nie zabraknie – tak pierwszy trening podsumował trener drużyny seniorów Paweł Kul.

Napisz komentarz