MKS "Pogoń" Łapy

Podsumowanie sezonu 2018/2019

Dwie drużyny Żaków – osiągnęły najlepsze wyniki w kończącym się sezonie piłkarskim młodzieżowych drużyn MKS Pogoń Łapy. Zespoły trenera Radosława Dąbrowskiego zajęły odpowiednio pierwsze i trzecie miejsce w województwie 😀

Pozostałe grupy również przez cały sezon spisywały się dobrze. Drużyna młodzików trenera Minowa zajęła 6 miejsce w grupie mistrzowskiej. Drużyna trampkarzy trenera Łukasza Kula na koniec sezonu zajęła 2 miejsce, przegrywając mistrzostwo tylko bilansem bezpośredniego meczu. Młodzicy trenera Kamińskiego zajęły 8 miejsce.
Juniorzy sezon zakończyli na 4 miejscu. Ekipa trenera Łapińskiego czyli orlicy zajęły 5 miejsce w grupie.

Wyniki nie były najważniejsze w grupie prawie najmłodszych naszych piłkarzy, czyli skrzatów z rocznika 2012/2013. Drużyna trenera Bartosza Ksepki rywalizowała ze starszymi drużynami z rocznika 2011. W swoim pierwszym inauguracyjnym sezonie mimo różnicy wieku strzelili wiele wspaniałych bramek przy okazji wygrywając kilka spotkań.

Warto wspomnieć że od maja w naszym klubie przygodę z piłką rozpoczęła grupa naborowa ( rocznik 2014 i młodsi ) której trenerem jest Łukasz Minow.

Radosne zakończenie sezonu
W MKS Pogoni Łapy trenuje około 160 młodych piłkarzy. Znakomitą okazją do integracji dzieci i rodziców było zorganizowany w środę, 19 czerwca, piknik podsumowujący sezon. Były gry i zabawy dla dzieci, mecz rodziców i wspólne ognisko. Podczas pikniku trenerzy wyróżnili najlepszych zawodników i przedstawili swoje grupy.

„Podsumowując to był bardzo udany sezon dla całego klubu. Historyczne mistrzostwo województwa wywalczone przez Żaków jest wisienką na torcie. Uważam że nasz klub idzie w dobrym kierunku i zrobimy wszystko aby było tak dalej. To efekt ciężkiej pracy wszystkich ludzi związanych z naszym klubem” – podsumował sezon członek zarządu klubu Paweł Kul.

Zarząd klubu chciałby serdecznie podziękować za pomoc w organizacji pikniku:
– Dyrektor OKF – Pan Grzegorz Niwiński i jego niezastąpiona ekipa.
– Pan Tomasz Łapiński
– Pan Krzysztof Hanusiak- Zakład Mięsny Podlasie
– Pan Janusz Jasiński – PSS Społem
– Pan Marcin Sokół
– Pan Grzegorz Pieczywek
– Pan Radosław Zaremba
– Pan Krzysztof Popławski
– Pani Agata Kołtun
– Pan Mariusz Gąsowski
– Pani Agata Ignaczuk
– Pani Beata Kiełsa
– Pan Sylwester Perkowski
– Pan Michał Doliński.
– Pan Krzysztof Szydłowski.
– Pan Czesław Kul.
– Wszystkim rodzicom, którzy pomogli przygotować piknik👏👏👏

Projekt współfinansowany ze środków Gminy Łapy

Napisz komentarz