MKS "Pogoń" Łapy

A klasa : MKS Pogoń Łapy vs Gryf- Czarni Gródek 8-0 ( 0-0 )

Pierwszy ligowy mecz za nami. Nasza drużyna podejmowała gości z Gródka którzy w ubiegłym sezonie zajęli 10 miejsce w swojej A klasowej grupie.
Początek spotkania był dość spokojny w wykonaniu obydwu zespołów. Z każda kolejną upływającą minutą widać było naszą przewagę. Licznych sytuacji jakich nie wykorzystaliśmy w pierwszej połowie można by obdzielić kilka spotkań. Zmarnowany rzut karny, kilka 100% sytuacji i jak na złość nic nie chciało wpaść do bramki gości. Przyjezdni dwukrotnie próbowali pokonać naszego golkipera jednak Łapiński bronił tego dnia bez zarzutu ( ku uciesze licznej publiki i całego sztabu trenerskiego ) I tak do przerwy wynik brzmiał 0-0.
W przerwie trener Kul nakazał grać cierpliwie a przede wszystkim skutecznie na co jak się okazało drużyna zareagowała wyśmienicie. Festiwal bramek jaki urządził nasz zespół z pewnością ucieszyła publiczność która znów licznie oglądała to spotkanie. Co chwila trwał szturm na bramkę gości którzy ewidentnie opadli z sił. Gdy w pierwszej połowie nie chciało wpaść nic- w drugiej zaś praktycznie każdy strzał kończył się bramką. Ostatecznie po świetnej drugiej połowie nasz zespół rozgromił rywala 8-0

” Gratulację zespołowi za dobrą postawę szczególnie w drugiej połowie spotkania. Cieszy skuteczność oraz gra na zero z tyłu. Myślami jesteśmy już przy kolejnym spotkaniu. Zapraszamy wszystkich kibiców na Pucharowe spotkanie w najbliższą środę o 16.30 gdzie zmierzymy się z Rudnią Zabłudów”- tak spotkanie podsumował trener Paweł Kul.

⚽️MKS Pogoń Łapy:
Łapiński- Choiński ( 80′ Dowejko ), Kul Damian ( 60′ Chodorowski ), Łupiński, Ostrzygało, Kul Łukasz, Michno Adam ( 60’Niecikowski ), Perko ( 46′ Malinoś ), Ożarowski, Kułakowski ( 60′ Kowalewicz ),Górski Dominik ( 70′ Porowski )

✍️ Bramki dla MKS: Michno 57′, Górski Dominik 58′, Ożarowski 66′, 77′, Łupiński 68′ ,Kul Łukasz 73′, Malinoś 80′, 83′
🎫 kartki: Łupiński 89′, 90′
🎟 kartka: Łupiński 90′ – konsekwencja dwóch napomnień

Sędziowie:
👨‍⚖️Mateusz Chowański ( główny )
👨‍⚖️Maciej Roszkowski ( asystent nr 1)
👨‍⚖️Mateusz Wilczko ( asystent nr 2 )

Widzów: 300

Napisz komentarz