MKS "Pogoń" Łapy

Prezes MKS Pogoń Łapy Henryk Kamiński z nagrodą Podlaskiego Związku Piłki Nożnej

Podczas konferencji trenerów Podlaskiego ZPN-u, zorganizowanej w sobotę, 1 grudnia, Prezes Sławomir Kopczewski wyróżnił trenerów, zasłużonych dla województwa podlaskiego. Wśród nich znalazł się prezes stowarzyszenia MKS Pogoń Łapy i trener, Henryk Kamiński. 

Prezes Kamiński odebrał specjalny, okolicznościowy graweron.

– To osoby, które osiągnęły bardzo dużo i zrobiły wiele dla rozwoju podlaskiej piłkimówił prezes Kopczewski.Od nich możemy się dużo nauczyć.

Uhonorowani zostali także: Grzegorz Szerszenowicz, Mirosław Mojsiuszko, Jerzy Bołtuć, Leszek Piwko, Ryszard Karalus, Jerzy Szydłowski, Janusz Walczak, Tadeusz Gaszyński, Mieczysław Sobolewski, Cezary Łaski, Bohdan Kucharski, Andrzej Pietrzyk, Adam Popławski, Janusz Kaczmarz, Hieronim Łada, Dariusz Drażba i Leonard Aleksandrów.

– Zwracam się do moich młodszych kolegów  – mówił w imieniu wyróżnionych trener Tadeusz Gaszyński. – Oczywiście szkolenie jest ważne , wynik  też jest bardzo ważny, bo z niego jesteśmy rozliczani. Ale pamiętajcie też, że równie ważne by w tym wszystkim, w naszej pracy być człowiekiem i wychowawcą. Nie ważne czy pracujecie z małymi chłopcami, starszymi czy seniorami. Odgrywacie bardzo ważną rolę w życiu tych chłopaków i nie zapominajcie o tym.

Napisz komentarz