MKS "Pogoń" Łapy

Turniej halowy Piast CUP w Białymstoku

W sobotę 15.12.2018 trampkarze z rocznika 2004 wzięli udział w halowym turnieju piłki nożnej Piast CUP w Białymstoku, którego gospodarzem była ekipa Piasta Białystok. W turnieju wzięło udział 10 ekip podzielonych na 2 grupy. Mecze były rozgrywane piłką typu futsal, więc gra była bardziej techniczna. Nasz zespół rozpoczął turniej fatalnie od porażki 0-6 z ekipą MOSP I Białystok. W drugim meczu pokonaliśmy ekipę KS Wasilków 2-0 (Jakub Kulwicki, Truskolaski), w trzecim wygraliśmy również 2-0 (Jakub Kulwicki -2), a w ostatnim spotkaniu grupowym pokonaliśmy 3-0  Tur II Bielsk Podlaski ( Jakub Kulwicki, Kukowski, Choiński Kacper). Osiągnięte wyniki dały nam drugie miejsce w grupie i awans do półfinału. Tam spotkaliśmy się z ekipą MOSP II Białystok. Po dobrym meczu i kilku 100% sytuacjach dla naszej ekipy niestety mecz kończy się wynikiem 0-0. W rzutach karnych przegrywamy 2-1 i pozostała nam gra o 3 miejsce. Tam spotkaliśmy się ponownie z MOSP I. Tym razem zagraliśmy dużo lepiej, ale błędy w kryciu i niewykorzystane okazje sprawiają, że przegrywamy 1-3 (Krzysztof Kulwicki) i zajmujemy 4 miejsce.

Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany zawodnik naszej drużyny  Kacper Łupiński.

Kadra: Łupiński Kacper, Markowski, Kukowski, Kulwicki Jakub, Kulwicki Krzysztof, Grabowski, Choiński Kacper, Truskolaski.

 

Napisz komentarz