MKS "Pogoń" Łapy

Pokazowy trening Mobilnej Akademii Młodych Orłów

W najbliższy czwartek 19.04.2018 odbędzie się szkolenie dla trenerów, pokazowy trening i gra selekcyjna w ramach Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Prowadzącymi będą trener koordynator Mirosław Dymek i trener Michał Klimowicz. Zajęcia rozpoczną się od części teoretycznej dla trenerów, nauczycieli i wszystkich zainteresowanych o godz. 15.30 w ZSM Łapy. Następnie przeniesiemy się na Stadion Miejski w Łapach, gdzie odbędą się zajęcia praktyczne i gra selekcyjna. Trening odbędzie się dla dwóch grup. Pierwsza grupa to U-13 rocznik 2005/2006: Bajda, Choiński, Demiańczuk, Cholewa, Jabłoński, Kobylarz, Kul, Kruszewski, Łupiński Kacper, Łupiński Jakub, Kalinowski, Krasowski, Kusznerko, Łapiński Kacper 2006, Wasilewski, Werpachowski, Sawicki, Nadolny Bartosz, Zaręba. Druga grupa to U-11 rocznik 2007/2008: Biernat Michał, Gołębiewski Szymon, Hubert Łapiński, Piotr Zdrodowski, Kacper Brzozowski, Konrad Czyżewski, Jabłoński Jakub, Łapiński Michał, Pietraszko Tomasz, Oskar Płoński, Adam Remisiewicz, Eryk Roszkowski, Bartosz Topczewski, Jakub Wiśniewski, Bartosz Woronowicz, Michał Zakrzewski. Zbiórka dla chłopców najpóźniej o godz. 16.20 przy szatniach. Chłopcy zabierają swoje rzeczy, korki do treningu i kto nie oddał jeszcze, to zgodę na udział w zajęciach, które rozdawali trenerzy.

Napisz komentarz