MKS "Pogoń" Łapy

Okazałe zwycięstwo Trampkarzy

We wtorek 17.04.2018 w swoim drugim meczu w tej rundzie wspaniale spisali się nasi Trampkarze, którzy rywalizowali z Hetmanem Białystok. Na własnym stadionie wygraliśmy aż 10-1. Worek z bramki i już w 3 minucie meczu otworzył Demiańczuk, który wykorzystał ładne podanie Łapińskiego i w sytuacji sam na sam z bramkarzem  dał nam prowadzenie. Na kolejną bramkę czekaliśmy do 14 minuty, a jej strzelcem był Kulwicki Jakub po asyście Kula. Do przerwy dorzuciliśmy jeszcze dwie bramki autorstwa Płońskiego i Krzysztofa Kulwickiego. W drugiej połowie nie zwalnialiśmy tempa i strzeliliśmy jeszcze 6 bramek (Płoński, Demiańczuk-2, Kulwicki Krzysztof-2, Grabowski). Rywalom udało się strzelić honorową bramkę i spotkanie zakończyło się wynikiem 10-1. Chłopcy zagrali bardzo dobre spotkanie stwarzając sobie dużo dogodnych sytuacji i pierwszy raz o dłuższego czasu skuteczność naszych napastników była spora.  Na pochwałę zasługują zawodnicy, którzy mieli asysty bardzo dużej jakości (3 malinki Nadolnego, po jednej Kula,Truskolaskiego i Łapińskiego) z których grzechem było by nie strzelić bramki. Dobrze zaprezentowała się także nasza linia obrony, która nie pozwoliła rywalom na stworzenie zbyt dużego zagrożenia pod naszą bramką. Gratulacje dla chłopaków za walkę, zaangażowanie i oby tak dalej.

Kadra: Markowski, Kobylarz, Nadolny, Kul, Bajda, Cepowicz, Perkowski, Kruszewski, Kukowski, Demiańczuk, Kulwicki Jakub, Kulwicki Krzysztof, Grodzki, Truskolaski, Łapiński Krystian, Grabowski, Choiński Kacper, Płoński Patryk.

Kolejne spotkanie Trampkarzy zostanie rozegrane na wyjeździe w sobotę (29.04.2018) z drużyną Jastrząb Knyszyn.

Napisz komentarz