MKS "Pogoń" Łapy

Inauguracja za trzy punkty!!!

W dniu 18.04.2017 odbyła się inauguracja rozgrywek młodzika 2006r grupy mistrzowskiej. MKS Pogoń Łapy na własnym boisku podejmował Talent Białystok.      Od pierwszego gwizdka sędziego MKS ruszył do ataku co skutkowało sytuacjami podbramkowymi z których niestety nic nie wyszło. W 5 minucie pierwszy atak gości zakączył sie bramką i wynik wyglądał 0:1. Po tym zdarzeniu nasz zespół zareagował doskonale i już po chwili a konkretnie w 7 minucie po dwójkowej akcji Kusznerko i Cholewa ten pierwszy wyrównuje wynik 1:1. Jeszcze kibice nie zajeli swoich  miejsc po radości z pierwszego gola a tu bardzo dobrze dysponowany w tym dniu Maksymilian Cholewa po pięknej indywidualnej akcji wyprowadza nasz zespół na prowadzenie i na tablicy wyników widnieje wynik 2:1.Ten sam zawodnik w 13 minucie raz jeszcze popisuje się przytomnością umysłu i w zamieszaniu pod bramką rywali sprytnym uderzeniem daje nam prowadzenie dwoma bramkami 3:1.Ta sytuacja najwyraźniej rozluźniła naszych piłkarzy co skutkowało stratą bramki i do przerwy mieliśmy wynik 3:2.Druga połowa meczu to akcje z obydwu stron ale nie przynoszące zmiany rezultatu.I tak po stojącym na wysokim poziomie piłkarskim jak i emocjonalnym meczu MKS Pogoń Łapy zasłużenie dopisuje 3 punkty.Brawo panowie za walkę i zaangażowanie.

Skład MKS-u: Łapiński Hubert,Łapiński Kacper,Wasilewski Patryk,Warpachowski Patryk,Biernat Michał,Cholewa Maksymilian,Zdrodowski Piotr,Krasowski Dawid,Kusznerko Szymon,Nadolny Bartosz,Łupiński Jakub,Zaręba Konrad,Sawicki Paweł,Gołębiewski Szymon

Napisz komentarz