MKS "Pogoń" Łapy

Młodzik 2005 i Trampkarz wracają ,,na tarczy”.

W niedzielę 15.04.2018 drużyny Młodzika 2005 i Trampkarza rozpoczęły rundę rewanżową w swoich ligach. Młodzicy zagrali na wyjeździe z ekipą Brylant Bielsk Podlaski. Nie był to udany wyjazd dla naszej drużyny. Gospodarze już na samym początku narzucili bardzo wysokie tempo gry i w 17 minut  strzelili nam 5 bramek i dodatkowo doszły do tego dwie bramki samobójcze. Pod koniec pierwszej połowy padła jeszcze jedna bramka dla Brylanta i  jedna dla nas, honorowe trafienie zaliczył w tej części Norbert Kalinowski. Do przerwy blamaż 8-1.  Po przerwie gospodarze dorzucili jeszcze 3 bramki, a my na pocieszenie mogliśmy się cieszyć z trafienia Szymona Kusznerki. Kadra: Hubert Łapiński, Michał Jabłoński, Michał Biernat, Dawid Krasowski, Norbert Kalinowski, Kacper Choiński, Patryk Wasilewski, Szymon Kusznerko, Jakub Łupiński, Kacper Łupiński, Piotr Zalewski, Aleksander Roszkowski, Paweł Łapiński. Kolejny mecz Młodzik 2005 rozegra w sobotę 21.04.2018 z Rudnią Zabłudów na własnym stadionie.

Trampkarze zagrali także na wyjeździe z ekipą Czarni Czarna Białostocka. Rozpoczęliśmy mecz spokojnie i staraliśmy się utrzymywać przy piłce. W 15 minucie po pięknej indywidualnej akcji Huberta Grabowskiego bramkę dla naszej drużyny strzela Jakub Kulwicki. Gdy wydawało się, że uda nam się dowieść prowadzenie do przerwy po indywidualnym błędzie naszego obrońcy tracimy bramkę. Do przerwy 1-1. Druga połowa była wyrównana, ale to Czarni po kolejnym błędzie naszych zawodników strzelają bramkę. Nasza drużyna odpowiedziała bardzo dobrze w kilka minut stworzyła sobie kilka bardzo dobrych okazji do strzelenia gola niestety tego dnia bramka dla naszych zawodników była chyba zbyt wąska. Niewykorzystane sytuacje się zemściły na 3 minuty przed końcem meczu i po kontrze tracimy bramkę na 3-1. W 70 minucie bramkę kontaktową strzelił po indywidualnym rajdzie Jakub Kulwicki i była jeszcze szansa na zdobycie choćby 1 punktu, ponieważ sędzia doliczył 2 minuty. Niestety mimo prób dostajemy kontrę i przegrywamy 4-2 w pierwszym meczu rundy wiosennej. Gra nie wyglądała najgorzej, ale musimy popracować nad skuteczniejszą grą w obronie i wykorzystaniem sytuacji pod bramką rywala. Kadra: Markowski, Kobylarz, Nadolny, Kul, Bajda, Cepowicz, Perkowski, Kruszewski, Kukowski, Demiańczuk, Kulwicki Jakub, Kulwicki Krzysztof, Grodzki, Truskolaski, Łapiński Krystian, Grabowski. Szansa na 3 punkty już w najbliższy wtorek 17.04.2018 o godz. 18.00 na własnym stadionie z ekipą Hetmana Białystok.

Napisz komentarz