MKS "Pogoń" Łapy

KS Wasilków za mocny dla Trampkarzy.

W środę 30.05.2018 na Stadionie Miejskim w Łapach kolejny mecz w rundzie wiosennej zagrali Trampkarze z KS Wasilków. Nasi zawodnicy rozpoczęli te spotkanie bardzo skoncentrowani. Bardzo dobrze grała nasz defensywa, która w pierwszej połowie nie pozwoliła rywalom na stworzenie 100% okazji do zdobycia bramki. W ofensywie udało nam się stworzyć dwie bardzo dobre okazje, ale niestety nasi napastnicy strzelali obok bramki. Czego nie udało się naszym graczom, to udało się obrońcy KS Wasilków, który naciskany przez Kulwickiego wpakował piłkę do własnej bramki. Do przerwy prowadziliśmy 1-0 i było to najlepsze 35 minut w naszym wykonaniu w tej rundzie. Po przerwie inicjatywę zdecydowanie przejęli goście, co raz zagrażając naszej bramce. Ataki rywali zakończyły się strzeleniem bramki wyrównującej. Po kilku minutach powinniśmy przegrywać 2-1 lecz sędzia asystent dopatrzył się spalonego i główny nie uznał bramki dla naszych przeciwników. W tej części gry tylko raz poważnie udało nam się zagrozić bramce rywali, ale w sytuacji sam na sam lepszy okazał się bramkarz gości. Na pięć minut przed końcem meczu niestety rywal strzela nam bramkę i mecz kończy się wynikiem 1-2 dla KS Wasilków. Obiektywnie patrząc na te spotkanie trzeba przyznać, że powinniśmy dobić rywali w pierwszej połowie mając dwie bardzo dobre okazje i gdzie nasza gra była na bardzo wysokim poziomie. Natomiast rywale zasłużyli na zwycięstwo w drugie połowie, pokonując nas swoją siłą fizyczną, z którą im bliżej było końca meczu tym bardziej nie mogliśmy sobie poradzić. Szkoda wyniku, ale chłopcy dali z siebie bardzo dużo i zasłużyli na brawa szczególnie za pierwszą połowę. Szansa na rehabilitację już w najbliższą sobotę w Łapach o 11.00 z Rudnią Zabłudów.

Kadra: Markowski, Kobylarz, Nadolny, Kul, Bajda, Choiński Dawid, Perkowski, Kruszewski, Kukowski, Demiańczuk, Kulwicki Jakub, Kulwicki Krzysztof, Grodzki, Truskolaski, Łapiński Krystian, Grabowski, Choiński Kacper, Łapiński Kacper.

 

 

Napisz komentarz