MKS "Pogoń" Łapy

Przegrana Trampkarzy, Młodzik 2005 zwycięski

W sobotę 02.06.2018 na Stadionie Miejskim w Łapach kolejny mecz w rundzie wiosennej zagrali Trampkarze z Rudnią Zabłudów. Pogoda tego dnia była typowo angielska, padający deszcz zwiastował dobre tempo i sporo walki. Mecz rozpoczęliśmy z bardzo dużym respektem do rywala, co spowodowało, że gra toczyła się głównie na naszej połowie boiska i goście stwarzali sobie bardzo groźne okazje pod naszą bramką. Jedną z tych okazji zamienili na bramkę. Po straconym golu nasz zespół zaczął grać odważniej i dzięki temu udało nam się stworzyć dwie okazje bramkowe, ale w pierwszej nasz zawodnik za długo holował piłkę, a kolejny oddał strzał zbyt szybko i bardzo niedokładnie. Do przerwy przegrywaliśmy 0-1. Po przerwie próbowaliśmy odrobić straty, ale niestety rywal tego dnia był dla nas za silny fizycznie grał twardo i po przerwie mieliśmy tylko jedną okazję do strzelenia bramki, ale w sytuacji sam na sam lepszy okazał się bramkarz rywali. Goście natomiast czuli się tego dnia w Łapach bardzo swobodnie i dorzucili kolejne trzy bramki. Wynik meczu 0-4. Trzeba przyznać, że byliśmy dziś wstanie nawiązać walkę z Rudnią tylko w krótkich fragmentach meczu. Chłopcy podeszli do tego meczu z wielkim respektem do siły fizycznej naszego przeciwnika i to było widać, szczególnie przy straconych bramkach. Nie zagraliśmy na 100% i niestety nie da się z rywalem o takich parametrach nawet strzelić honorowej bramki. Zostało nam ostatnie spotkanie 12 czerwca u siebie o godzinie 18.00 z AP Jagiellonia II Białystok, które dla nas będzie zakończeniem sezonu, a dla naszych rywali walką i pierwsze miejsce. Zapowiada się ciekawe spotkanie.

Kadra: Markowski, Kobylarz, Nadolny, Kul, Bajda, Cepowicz, Perkowski, Kruszewski, Kukowski, Demiańczuk, Kulwicki Jakub, Kulwicki Krzysztof, Grodzki, Truskolaski, Łapiński Krystian, Grabowski, Łapiński Kacper.

Także w sobotę 02.06.2018 na Stadionie Miejskim w Łapach ostatni mecz w rundzie wiosennej u siebie zagrał Młodzik 2005 z KS Michałowo. Rywale przyjechali do Łap w ośmioosobowym składzie. Podjęliśmy decyzję, że zagramy z duchem fair play i też zagramy w 8, mimo że w młodziku gra się po 9. Mecz zaczęliśmy odważnie i mieliśmy zdecydowaną przewagę. Stworzyliśmy sobie kilka bardzo dobry okazji do zdobycia bramki, ale świetnie spisywał się bramkarz rywali. Dopiero w 15 minucie na prowadzenie wyprowadza nas Kusznerko. Do przerwy podwyższa Łupiński Jakub i prowadzimy 2-0. Po przerwie mamy kolejne okazje. Bramki strzelają Choiński Kacper, Michał Biernat i skończył ten, który rozpoczął czyli Szymon Kusznerko. Goście też mieli swoje okazje i strzelili dwie bramki. Wynik meczu 5-2. Gratulacje dla chłopaków za postawę fair play i za pełną kontrolę nad meczem. Za tydzień ostatnie spotkanie w Ciechanowcu z ekipą COKiS.

Kadra: Kacper Łupiński, Miłosz Dworakowski, Kalinowski, Wasilewski, Werpachowski, Choiński Kacper, Biernat Michał, Krasowski, Zaręba, Kusznerko, Łupiński Jakub, Zalewski, Jabłoński Michał, Jabłoński Mateusz, Nadolny, Roszkowski, Zdrodowski, Błażej Łapiński.

 

Napisz komentarz