MKS "Pogoń" Łapy

Juniorzy młodsi rozpoczynają sezon 2019/2020

30 lipca 2019 przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli Juniorzy młodsi rocznik 2003 i mł. Rozgrywki juniorskie oznaczają dla nas kilka zmian.  Gramy już 2×45 minut i w trakcie meczu można zrobić 7 zmian. Większość chłopaków z naszej ekipy będzie młodsza, ponieważ w lidze mogą występować chłopcy z rocznika 2003, a my w naszej 18 osobowej kadrze mamy tylko 3 takich. Będziemy występować w 6 zespołowej grupie z takimi rywalami jak: MOSiR Bielski Podlaski, Orlęta Czyżew, Unia Ciechanowiec, Włókniarz Białystok, Magnat Juchnowiec. Na jesień zagramy każdy z każdym mecz i rewanż, a więc czeka nas 10 spotkań. Zwycięzca awansuje na wiosnę do grupy mistrzowskiej. W naszej kadrze zaszło kilka zmian: przyszli Damian Pietraszewski, Kacper Zakrzewski, Mateusz Łapiński i z drużyny seniorskiej mogą nas wzmacniać Kacper Wiński i Jakub Porowski, odeszli Hubert Grabowski i Łukasz Kukowski (obaj wypożyczeni na rok do MŁKS Łomża), Kacper Cepowicz – zrezygnował z dalszego grania.  W rundzie jesiennej nie pomogą nam z powodów zdrowotnych Dawid Choiński i Maciej Bajda. Kadra na nowy sezon  wygląda następująco: Bramkarze: Kobylarz Piotr, Zakrzewski Kacper, Łupiński Kacper, Defensywni: Łupiński Jakub, Markowski Krystian, Nadolny Damian, Jakub Porowski,  Perkowski Kamil, Roszkowski Sebastian, Grodzki Marcin, Ofensywni: Choiński Kacper, Kulwicki Jakub, Kulwicki Krzysztof, Łapiński Mateusz, Truskolaski Bartłomiej, Płoński Patryk, Wiński Kacper, Pietraszewski Damian.

W okresie przygotowawczym mieliśmy tygodniowy obóz dochodzeniowy. Z różnych powodów frekwencja na treningach nie była za wysoka, więc ciężko powiedzieć w jakiej dyspozycji będziemy. Rozegraliśmy 3 gry kontrolne: z MOSiR Bielsk Podlaski przegraliśmy 1-5 (Krzysztof Kulwicki), z Hetmanem Białystok wygraliśmy 8-1 (Jakub Kulwicki -3, Kacper Choiński -2, Krzysztof Kulwicki-1, Patryk Płoński-1, Łukasz Kukowski-1, z Trampkarzami MKS Pogoń Łapy wygraliśmy 4-0 (Kacper Choiński-2, Kacper Wiński-1, Patryk Płoński -1.

Pierwszy mecz sezonu 2019/2020 zagramy z drużyną Orlęta Czyżew na własnym stadionie w środę 28 sierpnia o godz. 14.00. Serdecznie zapraszamy!!!

 

Napisz komentarz