Porażka Juniorów

W sobotę 31 sierpnia Juniorzy Młodsi rozegrali swój kolejny mecz. Rywalem naszej ekipy była drużyna MOSiR Bielsk Podlaski. Rzadko udawało się nam pokonać tego rywala szczególnie na boisku trawiastym, ale po dobrym pierwszym meczu z nadzieją na dobry wynik przystąpiliśmy do tego spotkania.  Przez pierwsze 20 minut oba zespoły badały się na wzajem, ale z gry mieliśmy nieznaczną przewagę. Niestety  gapiostwo naszej obrony sprawiło, że tracimy gola. Przez kolejne 20 minut próbujemy doprowadzić do wyrównania, ale tego dnia bramka gospodarzy była dla nas zaczarowana i nic nie chciało wpaść. Za to gospodarze wyszli z kolejną kontrą i podwyższyli wynik na 2-0. Gdy wydawało się, że na przerwę zejdziemy tracąc 2 bramki, zawodnik z Bielska dośrodkowuje w nasze pole karne, gdzie nie ma żadnego z jego kolegów, ale nerwowa reakcja naszego obrońcy sprawia, że strzela pięknego samobója.Ta bramka podłamała drużynę i druga połowa była w naszym wykonaniu bardzo słaba, mimo stworzenia sobie 4-5 okazji, nic nie udało nam się strzelić, a rywale umiejętnie nas karcili strzelając jeszcze 5 bramek i końcowy wynik to 0-8. Ciężko powiedzieć coś dobrego po tym meczu, ale wydaje mi się, że już tak słabo i nieskutecznie w tej rundzie nie zagramy i taki wynik się więcej nie powtórzy. Szansa na rehabilitację w następną środę 11 września o godz 17.00 na Stadionie Miejskim w Łapach z drużyną Magnat Juchnowiec.

Kadra meczowa: Kobylarz Piotr, (70-Zakrzewski Kacper), Pietraszewski Damian, (46-Mateusz Łapiński), Nadolny Damian, Jakub Porowski, Perkowski Kamil,(4-Wiński Kacper), Roszkowski Sebastian,  Choiński Kacper,(70-Grodzki Marcin)Kulwicki Jakub, Kulwicki Krzysztof, , Truskolaski Bartłomiej, (46-Markowski Krystian) Płoński Patryk.