MKS "Pogoń" Łapy

A klasa: MKS Pogoń Łapy vs Cresovia II Siemiatycze 1-0 ( 0-0 )

W trzeciej kolejce A klasy nasz zespół podejmował rywala z Siemiatycz a konkretnie drugi zespół Cresovi. Rywal w dwóch poprzednich pojedynkach nie zdobył punktu więc
przyjechał do nas aby przełamać złą passę.
Ten mecz mógł zaczął się dla nas bardzo źle. Po błędzie obrony Łapiński wychodząc z bramki próbował powstrzymać napastnika gości co ostatecznie mu się nie udało. Zawodnik z Siemiatycz jednak wypuścił sobie piłkę tak że nie miał czystej sytuacji do uderzenia na pustą już naszą bramkę co wykorzystał goniący go Choiński ratując naszą drużynę przed stratą bramki. Od tego momentu prowadziliśmy grę. Nie bardzo jednak mieliśmy pomysł na sforsowanie linii obronny przeciwnika i nasze ataki kończyły się zazwyczaj w obrębie pola karnego gości. Mecz toczył się głównie w środku pola gdzie obydwa zespoły heroicznie walczyły o każdą piłkę. Wynik do przerwy brzmiał 0-0.
Po przerwie jednak nasza drużyna przyspieszyła swoje ataki. Tuż po gwizdku sędziego rozpoczynającego drugą cześć gry świetną piłkę w pole karne dograł Michno jednak Malinoś nie potrafił zdobyć bramki. Rywal z każdą minutą opadał z sił co w końcu przyniosło bramkę naszego autorstwa. Doskonałe podanie Górskiego w dość przypadkowy sposób trafiło pod nogi Ożarowskiego który z zimną krwią wyprowadził naszą ekipę na prowadzenie. Do końca spotkania nasza drużyna bardzo mądrze się broniła, wyprowadzając liczne kontry. Świętną okazję miał jeszcze Kowalewicz jednakże przestrzelił a sędzia Niewiński tuż po niej zakończył spotkanie.

” To był trudny mecz. Przeciwnik z Siemiatycz postawił trudne warunki. To spotkanie kosztowało nas dużo sił i zdrowia. Walczyliśmy jednak do końca o korzystny rezultat i za to chwała chłopakom. Po trzech meczach mamy komplet punktów i to z pewnością nas cieszy.” – tak spotkanie podsumował Trener Paweł Kul

⚽️MKS Pogoń Łapy:
Łapiński- Kul Damian, Choiński ( 46′ Onopa ), Łupiński, Ostrzygało Kul Łukasz, Michno Adam ( 89′ Kukowski) , Tomaszewski (72′ Perko ), Wiński Kacper ( 46’Malinoś), Ożarowski ( 85′ Porowski ) Górski Dominik ( 72′ Kowalewicz )

✍️ Bramka dla MKS: Ożarowski 70′
🎫 kartki: Łupiński, Michno.

Sędziowie:
👨‍⚖️Kamil Niewiński( główny )
👨‍⚖️Damian Wielogórski( asystent nr 1)
👨‍⚖️Kamil Łupiński ( asystent nr 2 )

Widzów: 200

Projekt współfinansowany ze środków Gminy Łapy.

Napisz komentarz