98 tys zł. dotacji dla MKS Pogoń Łapy

275 440 zł trafi do dziewięciu organizacji pozarządowych realizujących w 2020 r. działania na rzecz wspierania i upowszechniania kultury fizycznej na terenie gminy Łapy. Pan Burmistrz Krzysztof Gołaszewski rozstrzygnął otwarty konkurs ofert. Blisko 100 tysięcy złotych otrzymał nasz klub. Dokładna kwota to 98 000 zł. Zarząd MKS Pogoń Łapy wnioskował o dotację w wysokości 141 … Dowiedz się więcej

V miejsce rocznika 2011 na turnieju w Zambrowie.

W sobotę 11 stycznia br., odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 2011 i młodszych OstroVit CUP. Głównym sponsorem turnieju była zambrowska firma OstroVit a organizatorem turnieju ZKS Olimpia Zambrów. W rozgrywkach prowadzonych na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 w Zambrowie udział wzięło dziesięć drużyn w tym z Ostrowi Mazowieckiej, Sokółki, Ostrołęki, Łap oraz … Dowiedz się więcej

Rocznik 2011 zwycięża w Sokółce.

Wczoraj nasza drużyna z rocznika 2011 wzięła udział w halowym turnieju w Sokółce⚽️🏆 . Do rywalizacji oprócz dwóch drużyn gospodarzy Falconu Sokółka przystąpiły zespoły: Warmii Grajewo, Junior I Białystok, Junior II Białystok, Korona Dobrzyniewo oraz Akademia Młodego Piłkarza Białystok. Młodzi zawodnicy MKS Pogoń Łapy nie pierwszy raz potwierdzili świetną dyspozycję – wygrywając ostatecznie cały turniej … Dowiedz się więcej

Orlik 2010 , Orlik 2011- krótkie podsumowanie

  Na koniec podsumowań tak zwana truskawka na torcie🍓🎂– jedna grupa a dwie wspaniałe ekipy. Przed Państwem duma naszego klubu- najlepsi z najlepszych a konkretnie Orlicy ❤️ Gdy przychodzi nam pisać o osiągnięciach tych młodych chłopców aż łezka kręci się w oku 😪. Mistrzostwo województwa rocznika 2010 i trzecie miejsce rocznika 2011 powinny wystarczyć do … Dowiedz się więcej