MKS "Pogoń" Łapy

Orlik 2010 , Orlik 2011- krótkie podsumowanie

 

Na koniec podsumowań tak zwana truskawka na torcie🍓🎂– jedna grupa a dwie wspaniałe ekipy. Przed Państwem duma naszego klubu- najlepsi z najlepszych a konkretnie Orlicy ❤️

Gdy przychodzi nam pisać o osiągnięciach tych młodych chłopców aż łezka kręci się w oku 😪. Mistrzostwo województwa rocznika 2010 i trzecie miejsce rocznika 2011 powinny wystarczyć do podsumowania tego fantastycznego roku. Mało ? proszę bardzo⬇️
– awans z grupy w ligowych rozgrywkach do kolejnego etapu👏
– liczne wygrane na arenie ogólnopolskiej w turniejach w swojej kategorii wiekowej ( Bieżuń, Mrągowo, Ostrołęka, Augustów) pokazują że w tych młodych piłkarzach jest bardzo duży potencjał. Cieszymy się że możemy z dumą promować nasze małe miasto i klub oraz że współpraca Rodziców, Trenera oraz Zawodników przyniosła tak wspaniałe rezultaty. 🤝 A że chłopcy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa tego jesteśmy pewni 💪

Kadra MKS Pogoń Łapy Orlik 2010- Jesień 2019

Wyszomirski Michał, Zakrzewski Bartosz, Siniło Artur, Łupiński Robert, Zawadzki Maciej, Bibułowicz Jakub, Jamiołkowski Kacper, Olszewski Mateusz, Topczewski Filip, Małaszewski Dominik, Michno Mateusz, Zięciowski Aleksander Tomaszewski Kuba, Zieliński Kornel, Hołowienko Patryk, Karpiuk Szymon, Szydłowski Wiktor, Patryk Czarnowski

Wyniki ligowe: 15 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki:
Punkty: 48
Bilans bramek: 76:12
Miejsce w tabeli: 1️⃣

Kadra MKS Pogoń Łapy Orlik 2011- Jesień 2019
Zdrodowski Maciej, Nikchen Krzysztof, Grabowski Karol Falkowski Miłosz, Roszkowski Filip, Polak Dawid, Trochimczyk Maciej, Doliński Filip, Kozłowski Maciej, Mierzwiński Filip, Kacper Młynarczyk, Dawid Jabłoński

Wyniki ligowe: 10 zwycięstw, 4 remisy i 6 porażek:
Bilans bramek: 49:30
Punkty: 34
Miejsce w tabeli: 3️⃣

Radosław Dąbrowski- Trener

Ciekawostki 🕵️‍♂️
– W 92 letniej historii Pogoni Łapy po raz pierwszy młodzieżowa drużyna naszego klubu zdobyła Mistrzostwo Województwa😍😍😍👏👏👏

Napisz komentarz