98 tys zł. dotacji dla MKS Pogoń Łapy

275 440 zł trafi do dziewięciu organizacji pozarządowych realizujących w 2020 r. działania na rzecz wspierania i upowszechniania kultury fizycznej na terenie gminy Łapy. Pan Burmistrz Krzysztof Gołaszewski rozstrzygnął otwarty konkurs ofert. Blisko 100 tysięcy złotych otrzymał nasz klub.

Dokładna kwota to 98 000 zł. Zarząd MKS Pogoń Łapy wnioskował o dotację w wysokości 141 113 zł. W naszym klubie trenuje każdego dnia wielu młodych sportowców oraz drużyna seniorów dlatego w ich imieniu dziękujemy za otrzymane wsparcie, które świadczy o zaufaniu do naszego stowarzyszenia. Dziękujemy.

” OD SKRZATA DO SENIORA” – szkolenie sportowe, organizacja oraz udział w rozgrywkach w dyscyplinie – piłka nożna w 2020 r. – projekt pod takim hasłem będziemy realizować w obecnym roku