MKS "Pogoń" Łapy

V miejsce rocznika 2011 na turnieju w Zambrowie.

W sobotę 11 stycznia br., odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 2011 i młodszych OstroVit CUP. Głównym sponsorem turnieju była zambrowska firma OstroVit a organizatorem turnieju ZKS Olimpia Zambrów.

W rozgrywkach prowadzonych na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 w Zambrowie udział wzięło dziesięć drużyn w tym z Ostrowi Mazowieckiej, Sokółki, Ostrołęki, Łap oraz trzy drużyny z Białegostoku i dwie drużyny gospodarzy Olimpii Zambrów. Rozgrywki prowadzone były systemem podziału na dwie pięcioosobowe grupy.
Nasza drużyna po rozegraniu wszystkich spotkań w grupie w której zajęła trzecie miejsce musiała powalczyć w meczu o 5 miejsce w całym turnieju z drużyną AMP Białystok. Wygrana przyszła w rzutach karnych które lepiej wykonywali nasi zawodnicy. Trenerem drużyny rocznika 2011 jest Radosław Dąbrowski.
Zarząd klubu dziękuje Rodzicom zawodników za pomoc w organizacji wyjazdu na turniej. 👏👏👏😊

Wyniki:
MKS Pogoń Łapy- UKS Ostrów Maz. 2-1
MKS Pogoń Łapy- Korona Ostrołęka 0-3
MKS Pogoń Łapy- Olimpia II Zambrów 4-0
MKS Pogoń Łapy- Jagiellonia Białystok 0-3
MKS Pogoń Łapy- AMP Białystok 0-0 ( 3-2 karne)

Kolejność drużyn:

1.Jagiellonia Białystok
2. Hattrick Białystok
3. Korona Ostrołęka
4. Falcon Sokółka
5. MKS Pogoń Łapy
6. AMP Białystok
7. Olimpia I Zambrów
8. UKS Ostrów Mazowiecka
9. FDP Ostrów Mazowiecka
10. Olimpia II Zambrów

Zdjęcia: Zambrowiacy.pl

Napisz komentarz