MKS "Pogoń" Łapy

Zwycięstwo w sparingu z AP Talent Białystok.

W sobotę 24.03.2018 drużyna Trampkarzy rozegrała pierwszy w tym roku mecz na dużym boisku z AP Talent Białystok 2005. W związku z tym, że nasi rywale będą rywalizować w grupie mistrzowskiej Młodzika, a u nas większość zawodników będzie grała w kategorii Trampkarza to mecz był podzielony na dwie części po 40 minut. W pierwszej połowie rywalizacja toczyła się na zasadach Młodzika (9×9 i bramki 5×2 boisko skrócone), wynik tej części to 2-2 po bramkach Cholewy i Choińskigo Kacpra. Druga połowa na zasadach Trampkarzach (11×11 bramki 7,32 x 2.44, boisko pełnowymiarowe) była dla nas bardzo udana i po golach Cholewy, Kukowskiego, Grabowskiego i Choińskiego Kacpra wygraliśmy ją 4-0. Cały mecz skończył się wynikiem 6-2. W pierwszym meczu po przerwie zimowej chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze, nieźle wyglądaliśmy kondycyjnie i pokazaliśmy kilka ciekawych akcji. Za tydzień w Wielki Piątek czeka nas poważniejszy sprawdzian z MOSiR Bielsk Podlaski, z którym do tej pory na boisku nie mogliśmy sobie poradzić.

Skład: Kobylarz, Krystian Łapiński, Cepowicz, Perkowski, Bajda, Cholewa, Grabowski, Truskolaski, Choiński Kacper, Kukowski, Demiańczuk, Grodzki, Łapiński Kacper, Zalewski.

Napisz komentarz