MKS "Pogoń" Łapy

Skrzaty MKS Pogoń Łapy na meczu! Radość z gry i pierwsze gole

Drużyna skrzatów MKS Pogoń Łapy z roczników 2012/2013, prowadzona przez trenera Bartka Ksepkę, zagrała swój pierwszy oficjalny mecz. Przeciwnikiem był zespół Akademii Piłkarskiej Sukces z Białegostoku. 

Dla naszych zawodników było to wyjątkowe przeżycie, ale też duża dawka nauki, która zaprocentuje w przyszłości. Szatnie, duża hala, wymagający rywal, rodzice na trybunach – wszystko to a długo zostanie w myślach naszych młodych piłkarzy. Chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony – walczyli do końca meczu, a ich zaangażowanie i nabyte już umiejętności zaowocowały strzeleniem kilku goli!

Dziękujemy naszym rywalom za umożliwienie rozegrania meczu. Liczymy na rewanż w niedalekiej przyszłości. Dziękujemy także rodzicom za pomoc w organizacji wyjazdu.

Skład drużyny: 

 1. Mateusz Tarasiuk
 2. Julian Połomka
 3. Jakub Michalski
 4. Kacper Szulc
 5. Igor Kopański
 6. Dawid Kraszewski
 7. Jakub Sienkiewicz
 8. Jakub Wojciechowski
 9. Piotr Fronc
 10. Krystian Zawada
 11. Grzegorz Gołko

Galeria z meczu znajduje się na naszej facebookowej stronie https://www.facebook.com/mkspogonlapy/

 

Napisz komentarz