MKS "Pogoń" Łapy

Wysoka wygrana Trampkarzy

W sobotę 05.05.2018 na Stadionie Miejskim w Łapach kolejny mecz w rundzie wiosennej rozegrali Trampkarze z Koroną Dobrzyniewo. Spotkanie od początku meczu było wyrównane, ale to goście mieli najlepszą okazję w tej fazie meczu na objęcie prowadzenia. Jednak w sytuacji sam na sam górą był Kobylarz. W miarę upływu czasu to nasz zespół przejął inicjatywę i udokumentowaniem tego były dwie bramki w sytuacji sam na sam Demiańczuka w odstępie zaledwie 3 minut. Piękne asysty zaliczyli Kul i Grabowski. Do przerwy 2-0. W drugich 35 minutach nasza przewaga była już zdecydowana i dzięki bardzo dobrej grze całego zespołu w defensywie w tym meczu nasi bramkarze mieli mało roboty. Kolejne bramki strzelali Kulwicki Krzysztof po asyście Grabowskiego, z dystansu ładnie uderzył Demiańczuk i wynik na 5-0 ustalił wysokim lobem nad bramkarzem z bocznej strefy boiska Nadolny. Cieszy zaangażowanie całego zespołu w defensywie i mimo kilku błędów pierwszy raz w tym sezonie nasi bramkarze mogli zachować czyste konto. Kolejny mecz w środę o 18.00 w Krypnie z Krypnianką i mam nadzieję, że pora na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie na wyjeździe. Kadra: Markowski, Kobylarz, Nadolny, Kul, Bajda, Cepowicz, Łapiński Kacper 2004, Kukowski, Demiańczuk, Kulwicki Jakub, Kulwicki Krzysztof, Grodzki, Truskolaski, Łapiński Krystian, Grabowski, Choiński Dawid, Płoński Patryk.

Tego samego dnia o 13.00 w Hajnówce zagrała ekipa Młodzika 2005. Skład naszego zespołu ze względu na majówkę i rozgrywane tego samego dnia mecze Trampkarza i Młodzika 2006 był mocno eksperymentalny. Mimo debiutu na dużym boisku prawie połowy zawodników i w większości przypadku sporej różnicy wieku ( 5 zawodników z 2007 i 4 graczy z 2006) chłopcy walczyli ambitnie o jak najlepszy rezultat. Niestety nie dało się przeskoczyć pewnej granicy i przegraliśmy ten mecz 5-0. Mieliśmy 3 bardzo dobre okazje do zdobycia bramki, ale jeden z naszych najmłodszych graczy trzykrotnie zbyt długo holował piłkę. Świetnie spisywał się w bramce Kacper Łupiński, który wielokrotnie ratował nasz zespół przed większą porażką. Kadra na mecz: Łupiński Kacper, Gołębiewski Szymon, Jabłoński Mateusz, Jabłoński Michał, Łapiński Błażej, Łapiński Michał, Łapiński Paweł, Roszkowski Aleksander, Zalewski Piotr, Zdrodowski Piotr, Pietraszko Tomek, Konrad Czyżewski.

Młodzik 2006 niestety uległ 1-3 w Suwałkach (bramka Cholewa), a Juniorzy Młodsi przegrali na własnym obiekcie 2-0 z Orzeł Siemiatycze.

Napisz komentarz