MKS "Pogoń" Łapy

Sparta Augustów : MKS Pogoń Łapy 0:7

W dniu 25.04.2017 młodzik MKS Pogoń Łapy wybrał się na bardzo ważny mecz do Augustowa  z tamtejszą Spartą.Mecz rozgrywany był w strugach deszczu co nie przeszkodziło naszym zawodnikom i zaaplikowali rywalom aż siedem bramek,ale po kolei.Mecz rozpoczął się od ataków MKS-u i już w 5 minucie po składnej akcji Kalinowski,Cholewa .Ten drugi pięknym płaskim strzałem pokonał bramkarza rywali.0:1. Jeszcze emocje nie opadły a ten sam zawodnik w 8 minucie  po indywidualnej akcji podwyższył wynik na 0:2.Kolejne minuty meczu to otwarta gra z obu stron co skutkowało wieloma sytuacjami przeważnie ze strony MKS-u lecz brakowało skuteczności, i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:2.W przerwie po rozmowie z trenerem chłopcy wyszli jeszcze bardziej zdeterminowani do zwycięstwa.Po rozpoczęciu drugiej części gry w 31 minucie popularny Max solową akcją po prawej stronie boiska dośrodkował piłkę w pole karne a tam rozpaczliwie interweniujący obrońca wpycha futbolówkę do własnej bramki,wynik brzmi 0:3.Kontrola nad meczem należała do zawodników Pogoni co dało efekt w 35 minucie gry i ponowna akcji Cholewy podwyższa stan meczu na 0:4.Mecz jednego zawodnika?Można tak powiedzieć bo przyszła minuta 39 i Maksymilian urwał się obrońcom lecz tym razem widzi lepiej ustawionego kolegę i asystą pierwszego stopnia obsłużył Szymona Kusznerko który podwyższył wynik na 0:5.Ale to było mało naszym zawodnikom.Kto inny jak nie fantastycznie dysponowany w tym dniu Cholewa w 46 minucie po rajdzie prawą stroną strzela swoją czwartą bramkę w tym meczu i wyprowadza nasz zespół na sześcio bramkową przewagę.Takie prowadzenie uśpiło naszych defensorów i do głosu dochodził zespół gospodarzy,ale zmarznięty z braku pracy w tym meczu bramkarz Hubert Łapiński popisywał się pięknymi interwencjami,co uchroniło nas przed stratą bramki.Końcówka meczu należała do gości z Łap co miało odzwierciedlenie zdobyciem kolejnej bramki przez Kusznerko który ustalił wynik meczu na 0:7.Brawa należą się naszym zawodnikom za wykonanie planu taktycznego i walkę od pierwszej do ostatniej minuty meczu.

Skład MKS Pogoń Łapy

Łapiński Hubert,Wasilewski Patryk,Warpachowski Patryk,Kalinowski Norbert,Nadolny Bartosz,Krasowski Dawid,Cholewa Maksymilian, Kusznerko Szymon,Biernat Michał,Jabłoński Michał,Zaręba Konrad,Sawicki Paweł

 

Napisz komentarz