MKS "Pogoń" Łapy

Wygrana Trampkarzy z Magnatem Juchnowiec

W środę 16.05.2018 nasi Trampkarze zmierzyli się w Juchnowcu z ekipą Magnata. Spotkanie rozpoczęło się dla nas bardzo dobrze, bo już w drugiej minucie po ładnym podaniu Kula bramkę strzela Krzysztof Kulwicki. Następnie do przerwy udało nam się strzelić 3 bramki, których autorami byli Krzysztof Kulwicki, Jakub Kulwicki i Jakub Demiańczuk. Pierwsza połowa zdecydowanie przebiegała pod nasze dyktando i zakończyła się wynikiem 4-0. Tylko raz poważny sprawdzian miał Kobylarz, ale wygrał pojedynek sam na sam z przeciwnikiem. Po przerwie dalej nasza przewaga nie malała i po pięknej asyście Grabowskiego bramkę na 5-0 strzelił Demiańczuk i po indywidualnej akcji Krzysztof Kulwicki strzela na 6-0. Po sporych roszadach w składzie i chwili rozluźnienia pozwalamy sobie strzelić bramkę. Spotkanie kończy się wynikiem 6-1. Zespół zagrał niezłe spotkanie, przy większej skuteczności naszych zawodników spotkanie mogło się skończyć wynikiem dwucyfrowym. Jednak nie udało nam się też ustrzec kilku błędów, więc ciągle mamy nad czym pracować. Kolejny mecz Trampkarze zagrają dopiero 30 maja o godz. 18.00 w Łapach z KS Wasilków i te spotkanie będzie dla nas prawdziwym sprawdzianem.

Kadra na mecz: Kobylarz, Łupiński Kacper, Bajda, Cepowicz, Choiński Kacper, Demiańczuk, Grabowski, Kruszewski, Kul, Kukowski, Kulwicki Jakub, Kulwicki Krzysztof, Łapiński Kacper, Łapiński Krystian, Truskolaski, Zalewski.

Napisz komentarz