MKS "Pogoń" Łapy

Młodzik 2005 wygrywa u siebie z Orłem Siemiatycze

W sobotę 12.05.2018 roku nasi Młodzicy 2005 zmierzyli się u siebie z bardzo silnym rywalem jakim jest ekipa Orzeł Bobola Siemiatycze. Początek meczu potwierdził, że rywale przyjechali do Łap po zwycięstwo. Przez pierwsze 15-20 minut to goście przeważali i stworzyli sobie kilka bardzo dobrych okazji do zdobycia bramki. Na szczęście bardzo dobrze dysponowany był tego dnia nasz bramkarz Kacper Łupiński, który wybronił kilka bardzo trudnych piłek i kilkakrotnie ratował nasz zespół na przedpolu świetnie przerywając ataki rywali. Pod koniec pierwszej połowy nasz zespół nieco się przebudził i odpowiedział dwoma niezłymi sytuacjami, ale zawiodła skuteczność. Do przerwy 0-0. Druga połowa była już dużo lepsza w naszym wykonaniu. Gra się wyrównała, głównie dzięki większej agresywności w środkowej strefie naszej ekipy. Nie przekładało się to na akcje bramkowe, ale twarda walka i cierpliwość pozwoliły nam stworzyć tę jedną dobrą okazję, po której Jakub Demiańczuk był faulowany tuż przed polem karnym rywala. Do piłki podszedł sam poszkodowany i silnym strzałem z rzutu wolnego dał nam prowadzenie. Do końca meczu goście próbowali wyrównać, ale równie dobrze jak Kacper w bramce spisywał się Piotr Kobylarz, który w jednej z sytuacji niesamowicie obronił strzał rywala, a za chwilę miał masę szczęścia, bo po dobitce rywala piłka zatrzymała się na poprzeczce naszej bramki. Udało nam się dowieść zwycięstwo do końca i wygrywamy 1-0 po ciężkim boju. Gratulacje dla chłopaków za ambicję i zaangażowanie. Czekamy na kolejne dobre spotkania. Kadra: Kobylarz Piotr, Kacper Łupiński, Maciej Bajda, Michał Jabłoński, Kacper Łapiński 2006, Kacper Choiński, Mateusz Kul, Jakub Demiańczuk, Jakub Kruszewski, Dawid Krasowski, Piotr Zalewski, Mateusz Jabłoński, Szymon Gołębiewski, Kacper Błażewicz, Jakub Łupiński.

Napisz komentarz