MKS "Pogoń" Łapy

Porażka Młodzika 2005 w Białymstoku

W niedzielę 20 maja nasi Młodzicy 2005 zmierzyli się z ekipą MOSP 2006 Białystok. Rywal był liderem naszej grupy i od początku musieliśmy nastawić się na trudne zawody. Niestety zawody rozpoczęliśmy najgorzej jak się da, bo już w 2 minucie straciliśmy bramkę. Utrata bramki podziałała na nasz zespół bardzo motywująco i już po 4 minutach po ładnej akcji zespołowej bramkę wyrównującą strzela Demiańczuk. Od tego momentu nasz zespół miał nieznaczną przewagę, ale gospodarze pozwalali nam tylko na strzały z dystansu, które tego dnia nie były zagrożeniem dla bramkarza rywali. Do przerwy 1-1. Po przerwie to gospodarze zdecydowali przyjęli inicjatywę i tylko dzięki sporej ilości szczęścia nie straciliśmy bramki w tym fragmencie meczu. Po około 15 minutach drugiej połowy gra się wyrównała, ale żaden zespół nie potrafił sobie stworzyć 100% okazji do zdobycia bramki. Pod koniec meczu zaczęliśmy zyskiwać niewielką przewagę i najgorsze, że właśnie wtedy daliśmy się skontrować drużynie MOSP-u i straciliśmy bramkę na 2-1 na 4 minuty przed końcem meczu. Mimo, że do końca meczu zostało już bardzo mało czasu chłopcy próbowali odrobić straty i stworzyli sobie jedną bardzo dobrą okazję niestety nasz zawodnik oddał strzał obok słupka bramki rywala. Przegrywamy 2-1. Podsumowując zagraliśmy ten mecz strasznie ospale i bez błysku. Natomiast rywal zdecydowanie wykorzystał nasze błędy i to jest dla nas lekcja skuteczności. My tego w tym meczu nie potrafiliśmy zrobić co skutkowało naszą porażką. Kolejny mecz już w najbliższą sobotę z KS Wasilków w Wasilkowie.

Skład: Kobylarz, Kalinowski, Kruszewski, Łapiński Kacper 2006, Zaręba, Sawicki, Kul, Cholewa, Demiańczuk, Zalewski, Roszkowski, Błażewicz, Łupiński.

Napisz komentarz