Podziękowania sponsorom

Zarząd MKS ,, POGOŃ” ŁAPY składa serdeczne podziękowania przedsiębiorcom, instytucjom oraz ludziom dobrej woli za wsparcie finansowe i rzeczowe działalności klubu w sezonie 2017/2018.

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować sponsorom naszego stowarzyszenia , bez których niezwykle ciężko byłoby  funkcjonować w rozgrywkach prowadzonych przez Podlaski ZPN . Cieszymy się, że jesteście z nami na dobre i na złe.

Jednocześnie wyrażamy nadzieję, że dotychczasowa współpraca przyczyni się do umocnienia wizerunku Państwa firm oraz zwiększenia prestiżu społecznego, a jej kontynuowanie będzie pozytywnym przykładem wspólnego działania na rzecz sportowców i mieszkańców miasta i gminy Łapy

Zapraszamy wszystkich dotychczasowych sponsorów jak i nowych do współpracy w nowym sezonie 2018/2019.

– firma „Biuro i Meble” Państwa Mikołowskich

– Firma BODEX GROUP SP. Z O.O.

– firma „Arka Druk” p. Artur Bach

– firma „Folie” Daniel Brzozowski i Paweł Pieciul