MKS "Pogoń" Łapy

Piłkarski weekend z MKS Pogoń Łapy

Piłkarski weekend MKS Pogoń Łapy❤️⚽️

W sobotę 15 lutego w hali łapskiego ZSM odbył się turniej rocznika 2008 i młodsi o „Puchar Prezesa MKS Pogoń Łapy”. Do startu zgłosiły się drużyny: FDP Ostrów Mazowiecka, KS Wasilków, MŁKS Łomża, Pasja Hajnówka, Włókniarz Białystok oraz dwie drużyny gospodarzy MKS Pogoń Łapy.
System rozgrywek w tym turnieju przewidywał grę ,,każdy z każdym” 1 x 15 minut. Podczas turnieju zobaczyliśmy mnóstwo świetnych bramek, fantastycznych parad bramkarzy oraz wiele piłkarski emocji. Nie brakowało też walki i zaangażowania ze strony młodych sportowców co również przyniosło mnóstwo interwencji opieki medycznej. Widać że zawodnicy podeszli bardzo poważnie do spotkań
Podsumowując zwyciężyła drużyna KS Wasilków która minimalnie wyprzedziła drużynę Pasji Hajnówka. IV miejsce przypadło gospodarzom czyli II drużynie MKS Pogoni Łapy.
Wszystkie zespołu biorące udział w turnieju otrzymały pamiątkowe medale i puchary które wspólnie wręczyli: Pan Burmistrz Burmistrz Krzysztof Gołaszewskii oraz Pani Dyrektor ZSM w Łapach – Dorota Kondratiuk. Wyróżnieni zostali również najlepsi zawodnicy drużyn, oraz najlepszy bramkarz, strzelec i zawodnik turnieju.

Końcowa tabela turnieju:
1. KS Wasilków
2. Pasja Hajnówka
3. FDP Ostrów Mazowiecka
4. MKS II Pogoń Łapy
5. Włókniarz Białystok
6. MŁKS Łomża
7. MKS Pogoń Łapy

Organizatorzy turnieju chcieli serdecznie podziękować:
– Panu Burmistrzowi Krzysztofowi Gołaszewskiemu.
– Pani Dyrektor ZSM w Łapach- Dorocie Kondratiuk za udostępnienie hali
– Sędziom turnieju- Adamowi Perkowskiemu i Łukaszowi Małaszewskiemu
– Fantastycznym Rodzicom zawodników za zorganizowanie wspaniałego poczęstunku dla wszystkich drużyn

II miejsce na turnieju w Hajnówce również rozgrywanego w sobotę zdobyła drużyna z rocznika 2007, prowadzona przez Trenera Henryka Kamińskiego. Mimo okrojonego składu zawodnicy zaprezentowali świetną postawą minimalnie przegrywając w finale

 

Napisz komentarz