MKS "Pogoń" Łapy

IV miejsce Młodzika 2008/2009 na turnieju w Ostrowi Mazowieckiej

Wczoraj nasza drużyna Młodzika z rocznika 2008/2009 udała się na turniej halowej piłki nożnej w Ostrowi Mazowieckiej. System rozgrywek podczas turnieju został ustalony na gry „każdy z każdym”. W sześciu pojedynkach nasza drużyna trzykrotnie wygrywała oraz trzykrotnie musiała uznać zwycięstwo rywali. Ostatecznie wyniki pozwoliły zająć podopiecznym trenera Łapińskiego
4️⃣miejsce. 😍💪⚽️😁.
Zwyciężyła drużyna Ruchu Wysokie Mazowieckie.

MKS Pogoń Łapy- MŁKS Łomża 2:0
⚽️Bramki dla MKS: Jabłonowski, Trochimczyk

MKS Pogoń Łapy – ORZ Goworowo 6:0
⚽️Bramki dla MKS: Kropiewnicki x3, Bukłaho x2, Jabłonowski,

MKS Pogoń Łapy- FDP Ostrów mazowiecka II 1:4
⚽️Bramka dla MKS: Kropiewnicki

MKS Pogoń Łapy – FDP Ostrów mazowiecka I 0:2

MKS Pogoń Łapy – AP Ostrołęka 2:1
⚽️Bramki dla MKS: Jastrzębski, Kropiewnicki

MKS Pogoń Łapy- Ruch Wysokie Mazowieckie 0:3

Zarząd klubu dziękuje Rodzicom zawodników za pomoc w organizacji wyjazdu na turniej oraz Panu Jackowi Kropiewnickiemu który podczas turnieju zastąpił trenera Łapińskiego przebywającego na kursie trenerskim.😊

 

Napisz komentarz