MKS "Pogoń" Łapy

Co słychać u Juniorów ?

No właśnie, co słychać u najstarszej obecnie drużyny MKS czyli w zespole Juniorów Młodszych. Zawodnicy do rundy rewanżowej przygotowują się wykorzystując maksymalnie obecne możliwości klubu. Treningi odbywają się  trzy razy w tygodniu.  Zajęciom typowo piłkarskim towarzyszyły również zajęcia na siłowni pod czujnym okiem Pana Rafała Jaroszewskiego z Klubu Sportowego ,,Klimat” . Podczas okresu przygotowawczego nasi piłkarze poza  licznymi turniejami halowymi rozgrywali sparingi. Pierwszy ze starszymi kolegami z Petrusa, w drugim zaś  mieli okazje zmierzyć się z gospodarzami obiektu ZSM- nauczycielami. Oba te sparingi pozwoliły chłopakom zmierzyć się ze starszymi, bardziej doświadczonymi oraz silniejszymi fizycznie zawodnikami. Miejmy  nadzieję że rady jakie otrzymali podczas sparingu od byłych zawodników KS Pogoń Łapy takich jak:  Adam PerkowskiAdam Michno czy Artur Łapiński pomogą  podczas pierwszego meczu ligowego którzy nasi zawodnicy zagrają już 22 kwietnia w Szepietowie z lokalną Spartą.

Zarząd Klubu MKS „Pogoń” Łapy chciałby serdecznie podziękować Panu Rafałowi Jaroszewskiemu za bezpłatne udostępnienie własnej siłowni oraz za fachowe prowadzenie zajęć treningowych zawodników.

Napisz komentarz