MKS "Pogoń" Łapy

Wznawiamy Treningi !

Zarząd klubu MKS Pogoń Łapy na podstawie informacji Pani Minister Sportu z dnia 25.04.2020 r  podjął decyzję o wznowieniu treningów z zachowaniem zalecanych reguł bezpieczeństwa.

1. Aby dziecko mogło wziąć udział w zajęciach Rodzic/ Opiekun Prawny ma obowiązek wypełnić ankietę o stanie zdrowia zawodnika oraz o akceptacji regulaminu umieszczonego na stronie www.mkspogonłapy.pl oraz na klubowym facebooku. Podpisaną ankietę należy przed pierwszym treningiem dostarczyć trenerowi. Ankieta dostępna będzie na nas stronie internetowej klubu w zakładce Do Pobrania.

2. Obowiązek zasłaniania twarzy w drodze na trening.- brak konieczności zasłaniania podczas treningu.

3. Rodzic/Opiekun prawny przywozi/ przyprowadza dziecko ( poniżej 13-go roku życia) na parking przy głównym wejściu Stadionu OKF w Łapach bądź obiekcie Orlik. Od furtki dzieci zabierane są przez Trenera na trening. Po 45 minutach ( tyle trwa trening ) dzieci są odprowadzane do furtki przez trenera.

4. Obowiązkowa dezynfekcja rąk przed i po treningu.

5. Treningi odbywają się w grupach stałych maksymalnie 6 osób + Trener.

6. Zawodnicy na trening przynoszą własne piłki.

7. Będzie można korzystać z toalety umiejscowionej w szatni grup młodzieżowych. Na Orliku uzależniona będzie od dostępności pomieszczenia.

8. Przy każdym boisku treningowym będzie udostępniony płyn do dezynfekcji.

9. Sprzęt treningowy będzie na bieżąco dezynfekowany.

Każda nowa informacja z Ministerstwa Sportu oraz nowe zalecenia organizacyjne będą przez nas brane pod uwagę i natychmiast wdrażane, by zachować wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Ustalony zostanie harmonogram treningów który od jutra będzie dostępny u trenera danej grupy.

Apelujemy o szczerość i rozsądek w ocenie stanu zdrowia Państwa dzieci i informowaniu trenerów w przypadku wystąpienia zmian. W przypadku stwierdzenia niepokojących objawów takich jak np: kaszel czy podwyższona temperatura prosimy o zawieszenie udziału dziecka w treningach i poinformowaniu o tym fakcie trenera. Wierzymy że powrót do treningów przyniesie wiele korzyści w zakresie zdrowia dla naszych zawodników.

Informujemy że za od miesiąca MAJ przywracamy składki członkowskie.

Grupy Seniorów oraz Skrzatów na ten moment z powodów logistycznych nie zostają przywrócone do treningów.

Zarząd Klubu MKS Pogoń Łapy.

ankieta-medyczna-i-zgoda- MKS Pogoń Łapy

Napisz komentarz