MKS "Pogoń" Łapy

Komunikat Zarządu Klubu

Drodzy Rodzice i Zawodnicy.

Z wielką radością zareagowaliśmy na wiadomość o nadchodzącym otwarciu boisk i obiektów sportowych. Jesteśmy niezwykle zdeterminowani, aby jak najszybciej powrócić do treningów, ściśle stosując się przy tym do zaleceń polskiego rządu. Niestety rozporządzenie, dotyczące „odmrażania sportu”, nie określa wielu szczegółów związanych z bezpiecznym prowadzeniem zajęć. Musimy Państwa prosić o jeszcze trochę cierpliwości, gdyż jesteśmy zmuszeni czekać na wydanie rozporządzenia odpowiedzialnego za to ministerstwa. Nie wyobrażamy sobie sytuacji, w której moglibyśmy wznowić proces szkolenia w tym momencie, kiedy nie ma jeszcze konkretnych wytycznych ze strony Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Sportu. A to w konsekwencji mogłoby narazić Państwa i państwa pociechy na utratę zdrowia i życia. Jako trenerzy i jednocześnie rodzice nie możemy na to pozwolić ponieważ byłoby to skrajnie nieodpowiedzialne. Wierzymy, że problem ten zostanie niezwłocznie rozwiązany i spotkamy się na zielonej murawie. Będziemy Państwa informować na bieżąco!!! 

Zarząd Klubu

 

Napisz komentarz