MKS "Pogoń" Łapy

W najbliższą sobotę w Łapach trampkarze powalczą o Puchar Burmistrza Łap

Zima w piłce nożnej to czas turniejów halowych. W styczniu w Łapach rozegrano turniej Orlików rocznika 2007 i młodsi, wygrany przez naszą Pogoń, a chłopcy z rocznika 2010/2011 zagrali w turnieju Brylant Cup w Bielsku Podlaskim. Luty zapowiada się równie emocjonująco. 10 lutego ponownie na parkiet, tym razem „swój”, w Łapach, wybiegną piłkarze prowadzeni przez trenera Radosława Dąbrowskiego.

A już w najbliższą sobotę, 3 lutego, w hali Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach z rywalami z województwa podlaskiego zmierzą się podopieczni trenera Łukasza Kula czyli trampkarze – piłkarze urodzeni w roku 2004 i młodsi. Rywale to bardzo mocne ekipy – białostockie – Jagiellonia i Hetman, a także MOSiR Bielsk Podlaski, Gryfik Gródek, Magnat Juchnowiec i UKS Perlejewo. Rozpoczęcie turnieju o godzinie 8:45. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców. Pomóżmy naszym chłopakom!

 

 

Napisz komentarz