Turniej rocznika 2004 i młodszych o Puchar Burmistrza Łap

W sobotę 3 lutego 2018 w hali ZSM odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Łap. Wzięło w nim udział 8 zespołów: MKS Pogoń Łapy I, MKS Pogoń Łapy II, Magnat Juchnowiec, MOSiR Bielsk Podlaski, Hetman Białystok, MOSP Białystok, UKS Perlejewo, Gryfik Gródek. Rywalizacja toczyła się systemem każdy z każdym. Rozegrano łącznie 28 spotkań w wymiarze 13 minut. Wspaniale spisał się drugi zespół gospodarzy MKS Pogoń Łapy, który nie dał swoim rywalom żadnych szans i z kompletem zwycięstw sięgnął po 1 miejsce. Drugi zespół gospodarzy zajął 7 miejsce. Mecze były bardzo emocjonujące, nie brakowało pięknych bramek, wspaniałych parad bramkarzy i twardej męskiej gry.
Tabela turnieju wygląda następująco:
Lp. Nazwa drużyny                 Punkty     Bramki
1.    MKS Pogoń Łapy II              21         14-2
2.    MOSP Białystok                   15         16-4
3.    MOSiR Bielsk Podlaski         14          7-2
4.    UKS Perlejewo                     11           5-3
5.    Hetman Białystok                9             6-9
6.    Gryfik Gródek                      5             7-13
7.    MKS Pogoń Łapy I                4            7-14
8.    Magnat Juchnowiec             1             2-18
Top 5 Turnieju:
Najlepszy strzelec: Jakub Demiańczuk (5 bramek)- MKS Pogoń Łapy II
Najlepszy bramkarz: Rafał Kamiński – UKS Perlejewo
Maksymilian Cholewa -MKS Pogoń Łapy II
Jakub Troc -MOSiR Bielsk Podlaski
Kacper Malitka – MOSP Białystok
Kadra Pogoń I: Markowski, Cepowicz, Nadolny, Biernat Jakub, Falkowski, Płoński Patryk, Truskolaski, Kukowski, Grodzki, Kulwicki Jakub.
Kadra Pogoń II: Kobylarz, Łupiński Kacper, Kul, Kruszewski, Cholewa, Demiańczuk, Bajda, Łapiński Krystian, Łapiński Kacper 2004, Grabowski Hubert, Choiński Dawid.
Wyniki i strzelcy
MKS POGOŃ I ŁAPY – MKS POGOŃ II ŁAPY                                 0-3 (Kul-2, Grabowski)
MKS POGOŃ II ŁAPY – UKS PERLEJEWO                                       1-0 (Demiańczuk)
MKS POGOŃ I ŁAPY – GRYFIK GRÓDEK                                        1-3 (Kukowski)
MKS POGOŃ II ŁAPY – MAGNAT JUCHNOWIEC KOŚCIELNY        3-0 (Demiańczuk-2, Kacper Łapiński)
MKS POGOŃ II ŁAPY – GRYFIK GRÓDEK                                       3-2 (Cholewa-2, Demiańczuk)
MKS POGOŃ I ŁAPY – MAGNAT JUCHNOWIEC KOŚCIELNY         4-1 (Kukowski-2, Truskolaski, Płoński)
MKS POGOŃ II ŁAPY – MOSIR BIELSK PODLASKI                         1-0 (Cholewa)
MKS POGOŃ I ŁAPY – HETMAN BIAŁYSTOK                                 1-2 (Kulwicki Jakub)
MKS POGOŃ I ŁAPY – MOSIR BIELSK PODLASKI                          0-0
MKS POGOŃ II ŁAPY -HETMAN BIAŁYSTOK                                 1-0 (Cholewa)
MKS POGOŃ I ŁAPY -MOSP BIAŁYSTOK                                       0-3
MKS POGOŃ I ŁAPY – UKS PERLEJEWO                                        1-2 (Płoński)
MKS POGOŃ II ŁAPY -MOSP BIAŁYSTOK                                       2-0 (Demiańczuk, Kacper Łapiński)

Organizatorzy dziękują za wsparcie przy organizacji turnieju

Pani Urszuli Jabłońskiej – Burmistrz Łap
Pani Dorocie Kondratiuk – Dyrektor Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach
Sędziom zawodów Łukaszowi Małaszewskiemu i Radosławowi Zaremba

Rodzicom wszystkich zawodników za przygotowany poczęstunek i wspaniały doping.