MKS "Pogoń" Łapy

Turniej o Puchar Dyrektora ZSM w Łapach 11.02.2018

W ostatnią niedzielę nasza drużyna a właściwie drużyny ponieważ jako gospodarze wystawiliśmy ich aż dwie zmierzyły się w turnieju o Puchar Dyrektora ZSM. Do udziału w turnieju zgłosiły się drużyny : Piast Białystok , Sparta Szepietowo , Narew Choroszcz i MOSiR Grajewo. Niestety ostatnia z ekip z nieznanych sobie przyczyn nie dojechała na miejsce zawodów,  informując nas o tym 45 minut przed rozpoczęciem turnieju. Widać zasady fair play i wzajemnego szacunku w tejże drużynie zostały zapomniane.

Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym grając 1 x 20 minut.  Mecze były bardzo zacięte i przebiegały w duchu fair play. Nie brakowało pięknych bramek oraz fantastycznych parad bramkarzy. Rywalizacja trwała do samego końca i ostateczne wyniki wyglądały następująco:

MKS POGOŃ ŁAPY A – PIAST BIAŁYSTOK 2-0   ( Wiński Konrad , Ożarowski )

MKS POGOŃ ŁAPY B- NAREW CHOROSZCZ  0-4

MKS POGOŃ ŁAPY A – NAREW CHOROSZCZ 3-1  ( Ożarowski x 3 )

MKS POGOŃ ŁAPY B – SPARTA SZEPIETOWO 0-5

NAREW CHOROSZCZ- SPARTA SZEPIETOWO 3-2

PIAST BIAŁYSTOK – MKS POGOŃ ŁAPY B  5-0

MKS POGOŃ ŁAPY A – SPARTA SZEPIETOWO 4-3  ( Niecikowski, Ostrzygało, Ożarowski x 2 )

NAREW CHOROSZCZ- PIAST BIAŁYSTOK 1-1

MKS POGOŃ ŁAPY A – MKS POGOŃ ŁAPY B  13-0 ( Perko x 2,  Ożarowski x 2, Choiński x2 , Ignaczuk x2 , Ostrzygało, Wiński x3 , Onopa,

SPARTA SZEPIETOWO- PIAST BIAŁYSTOK 0-3