MKS "Pogoń" Łapy

Treningi rocznika 2012/2013 w pierwszym tygodniu ferii

Z radością informujemy, że w pierwszym tygodniu ferii zimowych zajęcia dzieci z roczników 2012/2013 odbędą się trzy razy.

  • Poniedziałek, 22 stycznia, godzina 17:00
  • Środa, 24 stycznia, godzina 17:00
  • Piątek, 26 stycznia, godzina 16:30

UWAGA! Wszystkie trzy treningi odbędą się w sali Szkoły Podstawowej numer 1 przy ulicy Polnej. 

Jednocześnie bardzo prosimy rodziców o wyrozumiałość, ponieważ w okresie zimowym korzystamy z gościnności szkół na terenie miasta, dlatego miejsca przeprowadzania zajęć i ich godziny zmieniają się. Dokładamy wszelkich starań, żeby zajęcia były regularne i i miały stałe godziny.

Rodzice chcący zapisać dziecko na zajęcia, proszeni są o pobranie i wypełnienie deklaracji (do pobrania w zakładce „DEKLARACJA”) i dostarczenie je trenerowi grupy. Kontakt do trenera: Bartosz Ksepka – 502 160 688. 

Napisz komentarz