MKS "Pogoń" Łapy

Sparing: MKS Pogoń Łapy – Narew Choroszcz 6-5 ( 1-1)

Kolejny sparing tym razem w na sztucznym boisku białostockiego Mechaniaka rozegrała nasza kamanda. Ich przeciwnikiem był solidnie radzący sobie beniaminek KOS a konkretnie drużyna Narwi Choroszcz
Od początku spotkania mecz był bardzo wyrównany. To Narew jednak jako pierwsza stworzyła sobie sytuacje do strzelenia bramek. Dwukrotnie jednak na posterunku doskonale odnalazł się Gąsowski. Po chwili jednak było 1-0 dla gości. W przypadkowy sposób próbujący wybić piłkę na rzut rożny Młynarczyk pokonuje swojego kolegę i samobójczą bramką daje prowadzenie zespołowi z Choroszczy. Do końca pierwszej połowy udało nam się wyrównać. Po indywidualnej akcji Wiński znajduje się sam na sam z bramkarzem i pewnie wyrównuje stan meczu. Wynik do przerwy 1-1
Po przerwie w obu zespołach nastąpiło sporo zmian. Mimo tego mecz nie stracił na poziomie, ba bramek padało jak na zawołanie. Ostatecznie drużyny urządziły sobie festiwal strzelecki a wynik brzmiał 6-5 na korzyść naszej drużyny.

„Rozegraliśmy bardzo pożyteczny sparing. Staraliśmy przetestować wiele różnych wariantów gry oraz graczy na rożnych pozycjach co wyglądało nieźle. Cieszy kolejna udana jednostka.” – tak sparing podsumował trener – Paweł Kul

MKS Pogoń Łapy:
Gąsowski – Kul D, Tomaszewski, Łupiński, Młynarczyk Kukowski, Kul Ł, Michno, Komar J, Zieliński, Górski D.
Grali również: Perko, Onopa, Dowejko, Porowski, Wiński, Ożarowski

Bramki: Wiński, Ożarowski, Onopa, Górski D, Zieliński, Perko

Kolejny sparing nasza drużyna rozegra w sobotę o godzinie 18.00 z KS Sokoły. Mecz rozegrany będzie na boisku w Zambrowie.

Napisz komentarz