MKS "Pogoń" Łapy

Sparing: MKS Pogoń Łapy- Korona Dobrzyniewo 6-2 (1-0)

Dziś swój kolejny sparing rozegrali seniorzy. Od początku to nasza drużyna mimo iż rywal był wyżej notowany ( Korona jest liderem A klasy grupy 2 ) potrafiła składniej rozgrywać akcje. Po jednej z nich na prowadzenie naszą drużynę wyprowadził Kamil Komar. Zawodnicy z Dobrzyniewa starali się składnymi podaniami przedostać się pod bramkę strzeżoną przez wracającego z zaświatów ❤️ Huberta Łapińskiego jednakże nasz budziarz i eksperymentalna linia obrony radziła sobie nadzwyczaj dobrze. Do przerwy było sporo szans do podwyższenia wyniku jednak dogodnych sytuacji nie wykorzystali Mierzwiński oraz Górski. Wynik do przerwy brzmiał 1-0
Po przerwie w naszej drużynie nastąpiła wymiana praktycznie całego składu. Jednakże to my w dalszym ciągu mieliśmy zdecydowanie więcej argumentów czysto piłkarskich co utwierdził Michno Adam strzelając bramką dla naszej ekipy na 2-0. Gdy wydawało się że mecz jest po kontrolą gola na 2-1 o w późniejszym czasie na 2-2 strzelili ambitnie grający zawodnicy naszego rywala. Remis zmotywował naszą nieźle grającą drużynę do bardziej konkretnych ataków. Przyniosły one cztery bramki które przypieczętowały w pełni zasłużone zwycięstwo w tym spotkaniu.

MKS Pogoń Łapy:

I połowa: Łapiński H, – Wiński, Komar K, Kul D, Onopa, Mierzwiński, Kul Ł, Perko, Kułakowski, Michalski, Górski.

II połowa: Łapiński H ( 70′ Leśniewski )- Porowski, Kul Ł, Komar K, Ostrzygało, Komar J, Makowski, Michno, Ożarowski,
Dowejko, Łuczak.

Bramki: Michno x3, Łuczak, Kul Ł, Komar K,

Kolejny sparing nasi Seniorzy zagrają za tydzień z Czarnymi Czarna Białostocka. Termin i miejsce pozostaje do uzgodnienia.

Napisz komentarz