MKS "Pogoń" Łapy

Skrzaty – co u nich ?

Opisaliśmy wcześniej najstarszą grupę, teraz przyszedł czas na najmłodszych Przed wami – Skrzaty😍⚽️

Skrzaty bo taką nazwę nosi grupa z rocznika 2014 i młodsi jeszcze nie biorą udziału w oficjalnych rozgrywkach jednakże wszystko jeszcze przed nimi Pod czujnym okiem trenera Minowa, najmłodsza grupa stawia pierwsze piłkarskie kroki. Na treningach dominują gry i zabawy a frekwencja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Cieszymy się że wśród najmłodszych podopiecznych jest olbrzymia chęć,zapał i przede wszystkim marzenie aby w przyszłości podążyć śladami Roberta Lewandowskiego

Kadra MKS Pogoń Łapy Skrzaty- Jesień 2019

Hryniuk Bartosz, Klimaszewski Tymon, Baranowski Marcel, Januszyk Jan, Kraszewski Adam, Michno Marcin, Płoński Aleksander, Sadowski Krzysztof, Łapiński Mikołaj, Malinowski Krzysztof, Brzozowski Marcel, Polak Tomasz, Łupiński Franek, Walesieniuk Kajetan, Wądołowski Miłosz, Łapińska Łucja, Mozolewski Igor, Łuczak Jakub, Topór Jan, Zaniewski Hubert, Dobkowski Marek, Karolczuk Olaf, Pogorzelski Karol, Ciborowski Jan, Piekut Oliwier.

Łukasz Minow- Trener

Ciekawostki 🕵️‍♂️
– Pierwszą dziewczynką która miała odwagę dołączyć do naszej najmłodszej drużyny jest Łapińska Łucja 😍👏👧

Napisz komentarz